Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Диспенсер для скотчу

Диспенсер для скотчу

Диспенсер для скотчу - ручний інструмент, призначений для заклеювання, упаковки товару чи продукції з допомогою скотча (клейкої стрічки).

Диспенсер для скотча існує як металевий, так і пластиковий. Зазвичай металевий корпус, який є найбільш міцним, доповнюється пластмасовою рукояткою. Диспенсер для скотча має у своєму складі механізм регулювання натягу скотча. Завдяки гумовому притискного ролика, здійснюється притискання скотча до поверхні матеріалу, який упаковується. При упаковці продукції для притискання скотча застосовується пластинка з пластику. Також диспенсер для скотча має у своєму складі ніж для обрізки клейкої стрічки, що істотно спрощує упаковку.

Диспенсера для скотча використовуються як в канцелярії, так і на складах, на пошті, а також у торговельній діяльності. Диспенсер для скотча має таку перевагу як зручність роботи, що дозволяє збільшити продуктивність при упаковці, це досягається шляхом точного розподілу ваги самого диспенсера.

Одним з недоліків диспенсера для скотча є використання клейкої стрічки тільки однієї ширини, тому цей фактор необхідно враховувати при виборі диспенсера, де його ширина і ширина скотча повинні збігатися.

Завдяки використанню диспенсера для скотча, заклеювання коробок проводиться найбільш швидко, зручно і якісно. Застосовуючи диспенсер для скотча, забезпечується щільний притиск клейкої стрічки, тим самим виключаючи проникнення пилу і забезпечуючи точне і швидке відрізання скотча. Використовуючи диспенсер для скотча при упаковці продукції, продуктивність праці істотно підвищується, а матеріальні витрати знижуються.

Диспенсер для скотча - це ручне пристосування, яке використовується для швидкої і зручної упаковки нестандартних упаковок за допомогою пакувального скотча.

Диспенсер для скотча завдяки своїй зручній рельєфній ручці робить навантаження на руку мінімальною, що дозволяє підвищити ефективність праці. Також диспенсер для скотча має каучуковий валик, який не дає стрічці зрушуватися убік, і металеве лезо для обрізання клейкої стрічки, також є прозора притискна пластина, яка притискає відрізану стрічку. Завдяки швидкому і якісному нанесення клейкої стрічки на упаковку забезпечується потрібний тиск для кращої фіксації.

Диспенсер для скотча робить можливим збільшення продуктивності праці при невеликих матеріальних витратах. Досягається така перевага завдяки наявності в конструкції пристрою гумового валика, який притискає стрічку до поверхні, що робить нанесення пакувального скотча більш щільним і рівномірним. Зважаючи на всі перераховані вище якості диспенсера для скотча, він є джерелом зменшення витрат як матеріальних так тимчасових, що робить можливим збільшення продуктивності праці.

Однією з переваг диспенсера можна назвати його невисоку вартість, що знову ж робить його найбільш економним інструментом для ручного пакування.

Супутні товари:

скотч пакувальний, скотч кольоровий, скотч з логотипом, скотч двухсторонний