Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Скотч пакувальний

Скотч пакувальнийСкотч пакувальний - полімерна універсальна пакувальна клейка стрічка, яка широко використовується як на виробництві, так і в побуті.
Пакувальний скотч - найпоширеніший пакувальний матеріал для упаковки гофрокартонних коробок, також пакувальний скотч часто використовують у харчовій промисловості та меблевому виробництві.
Структура пакувального скотча складається з клейового покриття та полімерної стрічки.
Товщина стрічки і клейового покриття можуть бути різними, це залежить від типу застосування клейкої стрічки.
Також однією з головних властивостей пакувального скотча є адгезія. Адгезія здійснюється клеєм, який наноситься на плівку з поліпропілену. Якість липкості скотча безпосередньо залежить від якості, нанесеного на стрічку клею. При використанні спеціального клею, пакувальний скотч можна застосовувати навіть при несприятливих зовнішніх умовах.
Клейові покриття пакувального скотча можна розділити на такі види:
- клейка стрічка з «Акрилові» клеєм (водна основа клею);
- клейка стрічка з клеєм «Hot Melt» (клей на основі синтетичного каучуку);
- клейка стрічка «Solvent» (клей на основі натурального каучуку).
Пакувальний скотч з «Акрилові» клеєм - менш морозостійкий клей з діапазоном температур від 0 до +25 градусів за Цельсієм. Пакувальний скотч з «Акрилові» клеєм найбільш поширений через невисоку вартість і розмаїтістю використання. Скотчі такого типу найбільш часто використовуються в побуті та на виробництві.
Важливим параметром скотча є його товщина, вимірювана в мікронах. Пакувальний скотч, як правило, має однакову товщину плівки - 25 мкм і може відрізнятися лише товщиною клейового покриття.
Клейка стрічка з клеєм «Hot Melt» використовується при якісної і швидкої упаковці. Широко використовується на виробництвах і в побуті. Має діапазон температур від -10 до +40 градусів за Цельсієм.
Клейка стрічка «Solvent» разом з технологією hot-melt допомагають забезпечити найкращі параметри пакувального скотча, але мають високу вартість. Має діапазон температур від -20 до +50 градусів за Цельсієм. Даний тип клейового покриття має високий рівень адгезії, холодоустойчів, міцний і не залишає слід на поверхнях з гладким покриттям і пластиці. Відмінно клеїться до металу, пластику, дереву, склу. При переморажіваніі повністю відновлює свою клейкість.
Товщина, ширина, довжина і колір намотування у різних виробників можуть значно відрізнятися. Також при виготовленні пакувального скотча на поліпропіленову стрічку наносять різноманітні клейові шари з різним складом. Саме ці характеристики покращують або погіршують якісні характеристики пакувального скотча. Не варто забувати і про те, що при збільшенні товщини пакувальної стрічки, клейовий шар також повинен збільшуватися. При збільшенні даних характеристик, збільшується і вага коробок, заклеюється даними скотчем. Відповідно такий пакувальний скотч може переносити досить тривалі транспортування.
Пакувальний скотч може виготовлятися з різною довжиною намотки, але, як правило, скотч більше 200 метрів використовується тільки на спеціальних машинах для упаковки. Скотч з меншою довжиною намотки застосовується при ручній упаковці або в диспенсера. Замовляючи пакувальний скотч різних кольорів, його властивості практично не змінюються.
Модою в наш час стало застосування скотча з логотипом для розміщення на ньому логотипу фірми або слогана, що робить пакувальний скотч ще більш практичним і економічним. Незважаючи на те, що малюнок на скотч наноситься за допомогою електричного розряду, його міцність і адгезійні властивості не змінюються.
Купуючи пакувальний скотч ПП «Трейд Люкс» Ви отримуєте якісний і недорогий матеріал для пакування. Дзвоніть