Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Скотч з логотипом "бренд-скотч"

Скотч з логотипом

Скотч з логотипом або як його ще називають бренд-скотч є пакувальної клейкою стрічкою на яку можна нанести будь-яку інформацію.

З давніх часів на ринку між собою конкурують ціни і бренди або відомі торговельні марки.

Напевно, кожен підприємець розуміє, що, якщо бренд добре «розкручений», то і компанія буде отримувати високі прибутки, незалежно від цінового сегмента, де вона знаходиться.

Розуміють це керівники, приділяють високу увагу не настільки на стратегічне планування, скільки на розробку впізнаваного фірмового стилю і просування бренду. Саме тому під фірмовим стилем або брендом розуміють використання логотипу при оформленні все, що відноситься до фірми.

Використовуючи бренд-скотч Ваша компанія отримує ряд переваг, таких як:

  • Захист від підробки, розкрадання, несанкціонованого розкриття;
  • Додаткова реклама компанії;
  • Імідж;
  • Розміщення додаткової інформації про свою продукцію чи продукцію ваших партнерів;
  • Необмеженість колірної гами при друку;
  • Друк на трьох основних тонах скотча з логотипом.

У більшості випадків найважливішим носієм фірмового бренду, є «іміджева» продукція, до якої входять різноманітні предмети, одяг, канцелярські приналежності. Але не варто забувати про те, що існує такий пакувальний матеріал як скотч з логотипом, який є прекрасною рекламою, до того ж, ще й безкоштовною.

Скотч з логотипом має кілька сфер застосування:

  • Він розміщує на упаковці логотип фірми, на час вантаження, транспортування та зберігання різноманітної продукції.
  • Створює позитивний імідж компанії і свідчить про серйозність компанії.

На поверхні скотча можуть бути не тільки зображення, але різні написи, слогани, контакти або будь-інша інформація, яка допомагає залучити клієнтів.

Область застосування скотча з логотипом є досить широкою, його можна побачити в цеху, де упаковують продукцію, або ж в офісі, де запечатують коробки, також його можна використовувати в домашніх умовах, для надійного закріплення різних предметів.

Однією з найважливіших функцій скотчу з логотипом, є захист від підробки продукції або ж попередження несанкціонованого відкриття упаковки під час транспортування або на самому складі.

Скотч з логотипом є якісною і недорогою рекламою Вашої продукції, що робить її такою, що запам'ятовується і легко впізнаваною.

Скотч з логотипом досить вологостійкий, чудово витримує температурні перепади, а також може витримувати короткочасне вплив температури до 1000 градусів Цельсія.

Друк логотипу на скотчі може здійснюватися двома способами: поверхневий та міжслойний друк логотипу.

При поверхневому нанесенні логотипу на скотч, малюнок наноситься на вже підготовлені ролики клейкої стрічки, і покриваються лаковим шаром для захисту. При такому способі нанесення логотипу як на поверхневий - максимально можуть бути використані три кольори.

При міжслойному друку логотипу, на скотч малюнок наноситься на поліпропіленову плівку і покривається шаром клею. Такий спосіб друку дозволяє використовувати до восьми кольорів і підходить для виготовлення великої кількості партій скотча з логотипом.

Щоб проводити друк на скотчі, необхідно виготовити кліше. Нанесений на кліше малюнок, при друці буде повторюватися на клейкій стрічці з певною періодичністю. Кліше створюється один раз і використовується при друку всієї партії клейкою лентиі при повторних замовленнях, якщо немає змін в макеті.

Сьогодні, велика частина підприємств все частіше використовують саме скотч з логотипом, як для додаткової реклами своєї продукції, так і для відділення своєї продукції від аналогічної продукції інших підприємств.