Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Скотч кольоровий

Скотч кольоровийКольоровий скотч (кольорова клейка стрічка) - пакувальний матеріал, який можна використовувати як засіб для маркування різних сортів продукції, що знаходиться в однакових коробках, що допомагає уникнути плутанини, а також несанкціонованого розкриття упаковок та їх крадіжку.
Наш асортимент дозволяє вибрати різні розміри і кольору кольорового скотчу, які можна використовувати як у побуті, так і при ручному або машинному упаковці.
Кольоровий скотч широко використовується при упаковці подарунків або при створенні декору приміщення. Саме кольоровий скотч допомагає додати продукції гарний зовнішній вигляд.
Завдяки своїй поліпропіленової основі, кольоровий скотч має високу міцність до пошкодження і надійністю при транспортуванні. Клейкість кольорового скотчу забезпечується за рахунок акрилового клею, нанесеного на поліпропіленову стрічку.
Виготовлення кольорового скотчу проводиться на основі нанесення штучного каучуку або ж акрилових емульсій.
Кольоровий пакувальний скотч виготовляється з двуоснооріентірованного поліпропілену з нанесенням акрилового клею або hot melt.
Сама ж стрічка для кольорового скотчу проводиться коричневого, червоного, білого, синього або зеленого кольору.
Пакувальний кольоровий скотч заснований на двуосном-орієнтованої поліпропіленової плівці різних кольорів з нанесеним на неї клейовим шаром.
Склад клею залежить від області застосування кольорового скотчу. Клейовий шар можна розділити на акриловий клей і каучуковий клей. Широкою популярністю користується акриловий клей. Даня різновид клейового шару забезпечує хорошу якість. Товщина стрічки вимірюється в мікронах і складає 40 мікрон, що є відмінним вибором при використанні в промислових цілях, а також у торгівлі та побуті. Кольоровий скотч має високий рівень адгезії і допомагає вирішити проблему з упаковкою вантажів з важким вагою і звичайно ж забезпечує стабільне і довгострокове зберігання.
Стандартна ширина кольорового скотчу є 48 і 50 міліметрів, власне вона досить часто використовується при упаковці різного упаковок, наприклад при пакування гофрокороба в приміщенні з низькою температурою і підвищеною запиленістю.
ПП Трейд Люкс пропонує Вам кольоровий скотч таких кольорів:
- Червоний;
- Синій;
- Зелений;
- Жовтий;
- Білий.
Завдяки ширині кольорового скотчу, яка складає 75 міліметрів, забезпечується цілісність та збереження запечатаних важких і не досить міцних коробок.
Багато людей, заходячи в магазини і бачачи там кольоровий скотч, не зовсім розуміють, для чого він використовується.
Суть пакувального кольорового скотчу полягає не тільки в захисті продукції від впливу зовнішнього середовища і пошкоджень. Також кольоровий скотч виконує таку важливу роль як контроль. Можна сказати, що завдяки різним кольорам скотча, його смуги видно здалеку. А при спробі відкриття упаковки, запечатаної саме таким скотчем, навряд чи вийде замаскувати вчинений злочин, застосовуючи такий самий відтінок скотча. Природно спроба крадіжки буде легко виявлена.
Ще кольоровий скотч допомагає зорієнтуватися, де і яка продукція на складі, що також є дуже важливою функцією. Давайте уявимо, що Ви на складі, де велика кількість товарів, які упаковані абсолютно однаково. Ну як тут орієнтуватися?
А якщо все коробки обклеєні скотчем різного кольору, то і зрозуміти що і де, можна буде досить швидко. Пакувальний кольоровий скотч має високу міцність і може використовуватися для нанесення текстів та логотипів або для кріплення або упаковки харчової продукції.
Якщо Вас цікавить кольоровий скотч за низькими цінами? Телефонуйте і ми зробимо для Вас вигідну пропозицію. Доставка здійснюється по всій Україні.