Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Скотч двусторонній

Скотч двусторонній

Двосторонній скотч – клейка стрічка на основі поліпропілену або тканини, з нанесеним клейовим покриттям з обох сторін, причому одна сторона додатково покривається вощеною папером.

Наша двостороння клейка стрічка допоможе вирішити Вам велику кількість проблем, пов'язаних з тиском, розширенням, звуженням, охолодженням або нагріванням матеріалу. Нашим скотчем можливо приклеїти будь-який вид матеріалу, який не має на своїй поверхні силіконову добавку.

Двосторонній скотч є стрічкою, що має товщину 0,8 мм і зробленою на основі спіненого поліетилену з клейовим покриттям і силіконовою плівкою, що служить для захисту від проникнення сміття на клейове покриття.

За допомогою унікального складу клею, дана стрічка має відмінну стійкість до світла, маслу, хімічної дії, вологи, а також має широкий температурний діапазон і може витримувати великі навантаження (адгезія до 27 Н, когезія до 45 Н). Стандартна ширина скотчу може бути: 5, 9, 12, 15, 19, 25, 38, 50 мм.

Двосторонній скотч може застосовуватися:

  • При кріпленні дзеркал;
  • При будівельних роботах, як цвяхи або шурупи;
  • При виготовленні меблевих конструкцій;
  • Як один з видів ізоляції;
  • В автобудуванні і лакофарбових роботах.

Двосторонній скотч має ряд переваг, сюди також можна віднести високу якість клейкої стрічки за невисоку вартість, також широкий вибір розмірів 5, 9, 12, 15, 19, 25, 38, 50 мм. Одним з плюсів двостороннього скотча є його різноманітність.

Двосторонній скотч буває таких видів:

  • На поліпропіленовій основі;
  • На тканинній основі;
  • На спіненої основі.

Двосторонній скотч на поліпропіленовій основі використовується при склеюванні твердих поверхонь, які не піддаються механічному впливу, а завдяки своїй прозорості та відсутності слідів клею, може застосовуватися в приклеюванні до скляних поверхонь. Цей різновид двостороннього скотча застосовується для приклеювання на горизонтальні поверхні лінолеуму або килимів.

Двосторонній скотч на тканинній основі завдяки своїй гнучкості та м'якості застосовується при наклеюванні на кромки, або інші шорсткі або грубі поверхні, так як точно повторює вигини поверхні.

Скотч двухсторонній вспіненний

Двосторонній скотч на спіненої основі має здатність приймати будь-яку форму поверхні матеріалу, що робить його найкращим засобом для склеювання матеріалів з шорсткостями і нерівностями. Також двосторонній скотч на спіненої основі має шумоізоляційні і демпфірують властивостями, які дозволяють протистояти як вібраційних навантажень, так і ударних.

Двухсторонній скотч на піноакріловій основі

Скотч піноакриловий

Завдяки тому, що двосторонній скотч забезпечує кріплення з обох боків, він застосовується майже у всіх областях людської діяльності і є одним з найбільш унікальних матеріалів.

Приміром, двосторонній скотч можна використовувати, якщо Вам потрібно прикріпити картину, монтувати підвісну стелю або ж просто встановити комп'ютерну розетку на новому місці. Завдяки своїй дешевизні і простоті застосування, двосторонній скотч стане прекрасною заміною цвяхах, шурупи, саморізи.

Також двосторонній скотч широко використовується при переїздах або в рекламі при виготовленні і розміщенні реклами на стінах будинків, у громадському транспорті або ж на бігбордах.

Одним з найбільш поширених застосувань двостороннього скотча є його використання в орендованих приміщеннях, де необхідно зберегти вид поточного покриття підлоги або ж при укладанні тимчасового підлогового покриття для проведення заходів та урочистостей, так як укладання підлогового покриття на двосторонній скотч є найбільш дешевим варіантом, ніж його повна заміна.

На нашому виробництві є можливість порізки двостороннього скотча будь-якої ширини під замовлення.

Супутні товари:

діспенсер для скотчу