Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Про компанію Трейд Люкс

Про компанію

Ласкаво просимо на сайт нашої компанії! Ми є найбільшим постачальником пакувальних матеріалів так і пакувального обладнання на ринку України. За кілька років плідної роботи були налагоджені ділові стосунки з багатьма малими підприємствами та промисловими організаціями. Наші товари повністю задовольняють потреби різних клієнтів у пакувальному матеріалі, а також сприяють просуванню торгової марки. Завдяки цьому кількість постійних замовників збільшується з кожним днем, а ринки збуту розширюються.

Асортимент продукції надзвичайно великий. До послуг наших клієнтів десятки видів скотча як пакувального, так і двостороннього, пакувальної та стретч плівки з різними характеристиками. Налагоджено власне сучасне виробництво цих матеріалів. Під замовлення виготовляємо скотч з логотипом, який з кращого боку підкреслить імідж компанії-замовника.

Ціни формуються таким чином, щоб задовольняти потребам як роздрібних, так і оптових клієнтів. Наші ціни - одні з найпривабливіших на ринку завдяки дуже великим товарообігом. В основі успішного співробітництва лежить індивідуальний підхід. Для постійних клієнтів розроблена система знижок.

Наші пакувальні матеріали заслужили популярність на українському ринку з-за своєї високої якості і повної відповідності всім санітарним нормам та стандартам. Продукція підходить для використання в будь-яких областях, навіть у харчовій промисловості. Так як до її складу не входять токсичні компоненти, контакт з продуктами харчування допускається. Використання нашого скотчу, плівок та інших матеріалів дозволить захистити ваші товари від будь-яких механічних і кліматичних впливів.

Ми постійно працюємо над розширенням асортименту і збільшенням спектру послуг, щоб давати своїм клієнтам тільки найкраще. Автоматизована виробнича лінія дозволяє задовольнити попит навіть дуже вимогливих замовників, витрачають пакувальні матеріали в дуже великій кількості. Ми в найкоротші терміни виготовляємо навіть великі партії товару і доставляємо їх безпосередньо в офіс. Пунктуальність і якість завжди гарантовані! Такий підхід до обслуговування виправдав себе в повній мірі, так як економить не тільки гроші, але і час.

Ми зробимо все можливе, щоб ваш бізнес досяг процвітання!