Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Гофротара

Гофротара - це різноманітні типи тари та упаковки, які мають зазначені габарити і виготовлені з гофрокартону.

Під поняттям «гофротара» часто мається на увазі складні ящики, які мають чотирьохклапанні днище, кришку, яка має зовнішні клапани.

Основною складовою будь-якого виду гофрокартону - це певна кількість пластів і сировини, з якої створюється гофротара.

Створюється гофротара, відповідно до вимог ГОСТу маючи при цьому індивідуальний розмір, який часто залежить від конфігурації самого короба, призначення упаковки, дальністю перевезення, а також від ваги самого товару.

Гофротара часто використовується для перевезень і зберігання різноманітних видів товарів. Гофротара використовується для упаковки печива, заморожених напівфабрикатів, напоїв в пластиковій або скляній посуді, а також автозапчастин та побутових приладів.

Вся гофротара ділиться на декілька категорій: транспортна, споживча та виробнича.

Також гофротара ділиться на кілька видів, де одним з найбільш поширених є гофроящик, який представляє з себе виріб з гофрованого картону з кришкою і чотирьохклапанним дном.

Даний вид пакувального матеріалу може застосовуватися як для побутової техніки, так і для невеликих сувенірів або товарів.

Залежно від того, який вид продукції буде упаковуватися в гофроящики, можуть використовуватися трьох-, п'яти - або семишаровий картон, здатний витримувати вагу до 2 тонн.

Наступний різновид гофротари - гофролоток. Гофролоток - це невисока виріб з гофрокартону, яке не має кришки і може використовуватися для транспортування продукції, яка швидко псується. Також даний виріб часто використовують для пакування промислової продукції.

Далі до гофротарі відноситься Гофрокартон, який має дно, обечайку і кришку, може використовуватися для упаковки сипучої продукції і рідин.

При використанні для сипучої та рідкої продукції, застосовується поліетиленовий мішок, який не дозволяє вбиратися в матеріал Гофрокартон або висипатися крізь щілини.

Дно Гофрокартон робиться з тришарового гофрокартону, а для обейчаткі користуються більш щільним п'ятишарові гофрокартоном.

З усього отриманого можна зробити висновок, що гофротара - один з найбільш популярних, екологічно-чистих і міцних матеріалів з гофрокартону, який володіє такими властивостями: легкістю складання і транспортування, стійкістю до механічних пошкоджень та вологи.