Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Комбіновані пристрої

Натяжні пристрої для обв'язування полімерними стрічками пакувальними, які мають назву ручних натяжителей, є ручним механічним інструментом, який використовується для натягування, а також обрізання поліпропіленових стрічок (стрічок ПП) або стрічок поліестерових (стрічки ПЕТ) при обв'язування та упаковці вантажів.

Ручні натягувачі застосовуються при скріпленні полімерних обв'язувальних стрічок, використовуючи дротяні скоби (пряжки). Також ручні натягувачі використовують разом з кліщами (затискними пристроями), які необхідні для скріплення стрічки за допомогою скоби металевої. Для скріплення стрічки за допомогою ручних натяжителей, її ширина не повинна перевищувати 10-19 міліметрів.

Через високу вартість дротяної пряжки, даний спосіб скріплення майже не використовується, крім випадків, коли з'являється необхідність у підтягуванні стрічок на упакованих вантажах, де власне і застосовується скріплення кінців поліпропіленових стрічок дротяної скобою.

При появі потреби скріплення кінців стрічок застосовуючи при цьому металеві скоби, ручні натягувачі або кліщі замінюються більш зручними і практичними комбінованими пристроями. І хоча процес скріплення кінців поліпропіленових стрічок є не самим технологічним і продуктивним, він все ж застосовується через не істотних витрат на різноманітне обладнання. Пристрої затискаючі для поліпропіленових стрічок (кліщі). Кліщі - інструмент механічний ручний, який застосовується спільно з натяжітелем ручним, скріплює кінці полімерних стрічок, використовуючи металеві скоби. При упаковці за допомогою полімерної стрічки, її натягують ручним натягувачем, при цьому заправляючи в металеву скобу, після чого застосовуючи кліщі, затискають скобу. Сьогодні для таких цілей, замість простих натяжителей або затискних пристроїв, застосовують комбіновані пристрої, які виконують такі ж функції, але є набагато зручніше у використанні.

І, незважаючи на те, що ручні комбіновані пристрої використовуються для обв'язки продукції полімерними стрічками, все ж вони не дозволяють вставляти 2-3 скоби поспіль, що іноді вкрай необхідно для більшої міцності з'єднання країв стрічки.
Завдяки ручним натяжителя, обтиск металевих скоб затискними пристроями робить можливим вставляти кілька металевих скоб поспіль, що дає даному виду з'єднання істотна перевага, особливо коли потрібно отримати надійне і міцне з'єднання кінців стрічки.

Ручний комбінований пристрій поєднує в собі функції натяжителя і затискного пристрою для обв'язування поліпропіленовими стрічками продукції.
Дане ручне комбінований пристрій при обв'язці пакувальної стрічкою здійснює три різні функції, а саме: натяг пакувальне стрічки, обжимання скоби, обрізку кінців стрічки.
Використовуючи дане ручне комбінований пристрій, спочатку пакувальну стрічку натягують за допомогою храпового механізму, далі, використовуючи спеціальний механізм і металеву скобу, створюється замкове з'єднання, після чого робиться обрізка кінців пакувальної стрічки.
Завдяки ручному комбінованого пристрою для обв'язування пакувальної стрічкою, відбувається скріплення країв стрічки металевими скобами, яке забезпечує високоміцне і з'єднання стрічки.
Також є ручні комбіновані пристрої, що застосовуються для упаковки поліестерової пакувальної стрічкою, але через високу вартість і ненадійність, використання даного різновиду пристроїв є непродуктивним.