Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Стрічка поліестерова (ПЕТ)

Стрічка ПЕТ поліестероваСтрічка поліестерова (стрічка ПЕТ) – стрічка створена на основі полімерів, є відмінною заміною сталевої стрічки, що допомагає їй бути найбільш уживаною при пакуванні продукції.
ПЕТ стрічка має високу міцність і невелику вагу, а її стійкість до ударних навантажень дозволяє їй не відступати від сталевої стрічки, до того ж поліестерова стрічка досить дешева у виготовленні.
Завдяки своїм властивостям і широкому застосуванню, стрічка ПЕТ стає одним з найбільш актуальних пакувальних матеріалів.
Для скріплення швів поліестерової стрічки при обв'язці, можуть використовуватися металеві скоби, пряжки або зварювання.
Щоб забезпечити високу міцність скріплення, необхідно використовувати віброзварювання, зусилля на розрив, при такому скріпленні, може досягати 85%.
Незважаючи на високу вартість такого устаткування, всеж-таки це виходить набагато дешевше, ніж використання механічного з'єднання, за допомогою скоб або пряжок. 
У віброзварки також є й недоліки, такі як неможливість її використання при низьких температурах, через невисоку міцність швів, тому рекомендується використовувати скоби із внутрішньою насічкою або пряжки.
Для пакування в поліестерову стрічку за допомогою автоматичних машин, використовується термозварювання, що запобігає виникненню проблем через низькі температури.
Також для обв'язки стрічкою ПЕТ використовуються такі інструменти як: ручні кліщі, натягувачі і комбінований інструмент.
Поліестерова стрічка користується попитом через свою високу міцність на розрив (до 1000 кг) і еластичності, а також через простоту у використанні, легкості й міцності. Також стрічка ПЕТ не залишає на поверхнях продукції плям, що дозволяє зберегти товарний вигляд продукції.
Одними з переваг стрічки ПЕТ є те, що вона не пружинить і не має загострених країв, що у свою чергу виключає випадки травматизму. Можливість утилізації й екологічна чистота поліестерової плівки, дозволяють мінімізувати нанесення шкоди навколишньому середовищу.
Така властивість поліестерової стрічки, як поглинання ударної сили, дозволяє збільшити ймовірність збереження цілісності продукції при транспортуванні, а зворотна деформація дозволяє стрічці стискуватися, тим самим створюючи однаковий рівень натягу при зменшенні вантажу.
Завдяки своїй стійкості до температур (від -45 до +90) стрічку ПЕТ можна використовувати як у холодну пору року, так і в спеку.
Завдяки тому, що поліестерова стрічка виготовляється з поліестера, її деякі характеристики перевершують характеристики металу, сюди можна віднести еластичність, стійкість до хімічного впливу, а також високу стійкість до ударних навантажень.
Розривне навантаження стрічки ПЕТ не може зрівнятися з розривним навантаженням металевої стрічки, але що робить її краще металевої стрічки, так це її еластичність, що відсутня у сталевої, а для важких вантажів така стрічка є найбільш надійним і не дорогим матеріалом для обв'язування продукції.
Стрічка ПЕТ має подовження до 12 %, що є досить гарним показником для поліестера.
Поліестерові стрічки не тільки не вступають сталевим стрічкам у міцностних характеристиках, але й краще витримують деформації або зміни розмірів пакованого вантажу. Стійкість до температурних змін досягають від -45 до +90 градусів Цельсію.
До переваг поліестеровых стрічок можна віднести наступне:
- низька вартість пакування вантажів;
- атмосферна стійкість;
- стрічки ПЕТ не ушкоджує поверхня вантажу, що допомагає відмовитися від захисних куточків;
- невисока вага, що робить стрічку зручною як у транспортуванні, так і в зберіганні.
Тому поліестерова стрічка заміняє такі види застарілих пакувальних матеріалів як сталева стрічка.