Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Металеві скоби

Металеві скоби Основне призначення металевої скоби (скріпи) - фіксування кінців стрічки для упаковки матеріалу за допомогою ручного інструменту, кліщів або комбінованого пристрою.
Металеві скоби (скріпи) можна розділити на кілька видів:
- скоба для стрічки ПП (поліпропіленової);
- скоба для стрічки ПЕТ (поліестерової);
- скоба для стрічки металевої.
Для чудової фіксації кінців стрічки ПП, застосовуються металеві скоби з розмірами від 9 до 19 мм.
Основне призначення металевої скоби - механічне скріплення натягнутої пакувальної стрічки. Крім того металева скріпа може мати на поверхні «пухирці», а також має напівзакриту форму.
Металеві скоби (скріпи), які застосовуються для стрічки ПЕТ, називаються ORP, однією з основних властивостей такої скоби є її досить висока зносостійкість.
Для металевої стрічки застосовуються металеві скоби спеціального призначення, виготовлені з листового металу з великою товщиною, що дозволяє підвищити міцність скоби.
При використанні скріплення пристроєм, металева скоба згинається зі стрічкою в кілька площин, чим і збільшує коефіцієнт тертя, який дає можливість витримувати велике розтягуюче зусилля. При такому скріпленні міцність може досягати 80% від міцності стрічки.
Металева скоба застосовується для скріплення поліпропіленової стрічки, розмір скріпи підбирають відповідно до ширини стрічки. Форма скоби робить можливим надміцне з'єднання стрічки, а також легке закриття.
Спеціальні «пухирці», присутні на поверхні металевих скріп, дозволяють міцніше затиснути стрічку при скріпленні. Затискаючи скобу скріплюючим інструментом, вона разом зі стрічкою згинається, чим у багато разів збільшує коефіцієнт тертя, що і робить можливим витримувати велике розтягуюче зусилля в поліпропіленової стрічці. Якщо правильно підібрати пакувальні матеріали та інструмент, то міцність скріплення поліпропіленової стрічки може зрости до 80%.
Скріплюючи стрічку механічним шляхом, використовується скоба, виготовлена ??з м'якої сталі з антикорозійним покриттям або без нього.
Металева скоба використовується для фіксування двох кінців поліпропіленової стрічки за допомогою додаткового ручного інструмента (комбінований пристрій або кліщі). Для стрічки ПП застосовуються скоби розміром від 9 до 19мм, які забезпечують відмінну фіксацію кінців стрічки. Застосовуваний затиск для стрічки ПЕТ називається скріпа ORP. Основною перевагою скоби ORP є збільшена стійкість до зношування і зусилля на вислизання кінців стрічки. При скріпленні кінців металевої стрічки використовуються скоби спеціально для цього призначені. Під металеву стрічку скоба виготовляється з листового товстого металу з великою міцністю.
Скоби можна розділити на кілька видів:
- для стрічки поліпропіленової (ПП);
- для стрічки поліестерової (ПЕТ);
- для стрічки металевої.