Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Стрічка поліпропіленова ПП

Стрічка поліпропіленова

Стрічка поліпропіленова ПП

Поліпропіленова стрічка (ПП) - стрічка для обв'язування (страппинг стрічка), яка використовується при упаковці і транспортуванні матеріалів.

Стрічка з поліпропілену має високу стійкість до розриву, приблизно 450-500 кг.

Різноманітність асортименту поліпропіленових стрічок дозволяє вирішити питання з упаковкою вантажів різних розмірів і практично будь-якої ваги.

Виготовлення поліпропіленової стрічки можливо як з первинної, так і з вторинної сировини, і хоча якість стрічки виготовленої з первинної сировини краще, її вартість від цього не зменшується.

Поліпропіленова стрічка може мати ширину від 5,0 до 18,0 міліметрів, а товщину від 0,35 до 1,15 міліметрів. Для обв'язки призначені такі ручні інструменти як комбіновані інструменти, кліщі, натягувачі, а також автомати і напівавтомати, завдяки яким підвищується продуктивність і якість обв'язки.

Завдяки своїй властивості розтягуватися, без зміни ширини, пакувальна поліпропіленова стрічка має широке застосування в поліграфічній, паперовій і харчовій промисловості. При фіксації упаковки до піддону, ця властивість грає величезну роль.

З основних переваг поліпропіленової стрічки можна виділити наступні:

  • простота використання;
  • міцність, легкість, а також відсутність слідів після використання;
  • відсутність компонентів, що забруднюють навколишнє середовище;
  • естетичний зовнішній вигляд продукції;
  • пилонепроникність.

Можливі способи закріплення кінців поліпропіленової стрічки при упаковці товару:

1. Закріплення за допомогою металевої скоби.

Такий спосіб закріплення передбачає фіксацію кінців поліпропіленової стрічки за допомогою металевої скоби і обтиску її спеціальними кліщами або комбінованим пристроєм. Такий спосіб закріплення є найбільш економічним.

2. Закріплення за допомогою дротяної скоби (пряжки).

Такий спосіб передбачає пропускання кінців поліпропіленової стрічки через дротяну скобу, після чого стрічка натягується спеціальним натягувачем. Такий спосіб дуже зручний при перевезенні продукції, так як стрічка добре і щільно обхоплює скобу, а натягувач дозволяє підтягнути стрічку при ослабленні її ослабленні.

3. Закріплення за допомогою термічного зварювання.

Даний вид скріплення зараз є найбільш прогресивним, так як при упаковці продукції, скріплення кінців поліпропіленової стрічки роблять за допомогою термічного зварювання, для якого необхідне спеціальне обладнання. Так як для скріплення не потрібні скоби, то і вартість обладнання за рахунок такої економії, досить скоро окупається.

Завдяки використанню металевої скоби можна здійснити скріплення шва стрічки, також скріпити шов можна за допомогою пряжки або зварювання (процес тертя або нагрівальний клин створюють високу температуру). Внутрішній діаметр і ширина, на які намотується поліпропіленова стрічка, залежать від моделі використовуваного пакувального пристрою. Намотується поліпропіленова стрічка на картонні втулки з діаметром 200, 280, 460 міліметрів.

Також поліпропіленові стрічки широко використовуються при обв'язці газет, книг, журналів або для упаковки штучних виробів.

Широка різноманітність розмірів поліпропіленової стрічки робить можливим використання їх практично для будь-яких розмірів і ваги вантажу. Поліпропіленова стрічка дуже часто використовується при обв'язуванні, стягуванні, упаковці і кріпленні різних вантажів: труб, коробок, виробів з деревини, профілів, дощок, картону, цегли, плитки тротуарної або керамічної, блоків для будівництва або для побутової техніки.