Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Столи для обв'язки полімерними стрічками

Столи для обв'язки полімерними стрічками (страппінг машини) використовуються для упаковки вантажів за допомогою страппінг-стрічок.

Застосування страпінг-машин (столів для обв'язки полімерними стрічками) зумовлено в першу чергу швидким, недорогим, а також зручним методом обв'язування вантажів. Завдяки своїй простоті страпінг-столи дозволяють робити до 30 циклів за одну хвилину.

Столи для обв'язування полімерними стрічками є двох видів: автоматичні і напівавтоматичні.

Стрепінг машини полуавтоматичні

Страппінг машина TP-201

Напівавтоматичні столи для обв'язки полімерною стрічкою - пристрій невеликого розміру, оснащене робочою поверхнею зручних розмірів, що дозволяє з легкістю стягнути разом кілька продуктів.

Застосовувати напівавтоматичні столи для обв'язування полімерною стрічкою найкраще для зв'язування металевих або пластикових труб, газет, коробок або ж різноманітних алюмінієвих виробів і конструкцій.

Напівавтоматичні страпінг-столи є досить економічними пристроями. Це пов'язано з тим, що скріплення країв полімерної стрічки робиться за допомогою температурної зварювання, яка дозволяється знизити витрати на витратні матеріали.

До основних переваг страпінг-машин можна віднести:

  • Скріплення стрічки без використання замкового з'єднання;
  • Невисока вартість;
  • Висока швидкість упаковки продукції (приблизно 25 циклів на хвилину);
  • Компактність столу;
  • Використання стрічок різної ширини.

Дане пакувальне обладнання в більшості випадків застосовується в середньому виробництві. А завдяки своїй компактності, страпінг-машини можна використовувати в невеликих приміщеннях.

Стрепінг машини автоматичні

автоматична страппінг машина TP-6000

Автоматичні страпінг-машини максимально автоматизують процес обв'язування вантажу. Принцип пакування заснований на арці, що дозволяє робити обв'язку полімерної пакувальної стрічкою вантаж, що проходить через рамки машини.

Автоматичні столи є високопродуктивними апаратами, які призначені для великих виробничих фірм. Такі стрепінг-машини можна досить легко вмонтувати в процес виробництва, тим самим автоматизувавши повністю весь пакувальний процес.

Автоматичні страпінг-машини використовують полімерну стрічку, яка залежно від потреби може коливатися від 5 мм до 20 мм. Натягується стрічка автоматичною страппинг-машиною до 200 кілограм, а скріплення країв стрічки відбувається за допомогою термосварки, що істотно зменшує витрати на витратні матеріали.

У автоматичних обв'язувальних столів полімерною стрічкою існують наступні переваги:

  • Повністю автоматизований процес упаковки вантажу;
  • Велика швидкість пакування продукції;
  • Висока якість обв'язування продукції.
Супутні товари:

Стрічка поліпропіленова ПП

Стрічка поліестерова ПЕТ