Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Термозбіжна плівка

Термозбіжна плівкаТермозбіжна плівка - високоякісна плівка, створена на основі двуосьорієнтованого полівінілхлориду. Даний вид пакувального матеріалу застосовується для упаковки як харчової так і не харчової продукції. Однією з особливостей термозбіжної плівки є її здатність скорочуватися під впливом температури, внаслідок чого плівка досить щільно обтягує виріб, при цьому, не деформуючи його форму. Незважаючи на невелику вартість термозбіжна плівка має досить високу якість.
Також даний вид плівки має захисні властивості, що дозволяє захистити продукцію від різного виду пошкоджень при транспортуванні і зберіганні.
Прозорість термозбіжної плівки дає можливість покупцеві аналізувати зовнішній вигляд упакованого продукту з різних сторін, також ця властивість позитивно позначається на презентабельності товару. Термозбіжна плівка відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам харчової промисловості, що дозволяє контактувати плівці з харчовою продукцією.
Термозбіжна плівка досить широко застосовується для упаковки, як хлібобулочних, так і кондитерських виробів. При упаковці в термоусадочну плівку харчової продукції, збільшується її термін реалізації, поліпшується зовнішній вигляд, а також в рази поліпшується захист від проникнення вологи і пилу.
Також термоусадочну плівку можна використовувати для упаковки виробів з паперу, поліграфічної продукції, виробів радіоелектронної промисловості, компакт-дисків, косметики і т.д.
Для нехарчової продукції використовують плівку з низьким ступенем усадки.
Термозбіжна плівка має деякі характеристики:
- коефіцієнт усадки;
- напруга усадки.
Коефіцієнт усадки - співвідношення розмірів плівки до термоусадки і після неї.
Напруга усадки - виникає напруга в термозбіжній плівці при підвищенні температури плівки.
Дуже часто в харчовій промисловості використовуються термозбіжна плівка на основі поліолефіну і ПВХ. Це пов'язано з тим, що ці матеріали є екологічно-чистими і при нагріванні не виділяють шкідливих випаровувань. Саме тому, термоусадочну плівку на основі поліолефіну і ПВХ використовують при упаковці харчових продуктів.
Термоусадочною плівкою можна упаковувати за допомогою термоусадочних машин, після яких виріб обертається плівкою і обробляється гарячим повітрям, а після охолодження плівка приймає форму виробу і щільно його обтягує.
Термозбіжна плівка від ПП «Трейд Люкс» реалізується в рулонах шириною до 1500 мм, товщиною - від 40 до 150 мкм.
Для харчових продуктів від 17 до 40 мкм * від 200 до 600 мм.
Термозбіжна плівка має ряд переваг:
- захист продукції від зовнішнього механічного впливу;
- запобігання деформації товару;
- збільшення терміну зберігання харчової продукції;
- візуальний аналіз зовнішнього вигляду товару;
- екологічність;
- зручність використання в різноманітних цілях;
- зручність формування вантажів для транспортування.
Сьогодні термозбіжна плівка впевнено відсуває інші пакувальні матеріали, незважаючи на всі притаманні їм переваги. Особливо помітно це там, де потрібні збереження і презентабельність продукції. Бо саме термозбіжна плівка краще всіх підходить для упаковки продукції.
Основними особливостями термоусадочной плівки є її прозорість, а також повторення до найдрібніших частин контурів виробів. Велику популярність термозбіжна плівка в харчовій промисловості отримала завдяки своїй легкості, а також низькій вартості створення термоусадочної упаковки.