Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Харчова плівка ПВХ

Харчова плівка ПВХХарчова плівка ПВХ – прозора плівка невеликої товщини, що складається з декількох шарів поліетилену. Даний вид плівки застосовується в харчовій промисловості для збільшення терміну зберігання продуктів, тому що перешкоджає проникненню у середину упакованого продукту хвороботворних мікробів і бактерій, при цьому захищаючи від впливу зовнішніх факторів, зберігаючи їхні властивості й товарний вигляд, створюючи тим самим відчуття свіжості продукту. Харчова плівка ПВХ завдяки своїй прозорості, дозволяє покупцям визначати зовнішній вигляд продукції.
На сьогоднішній день до харчової плівки пред'являються особливо високі вимоги.
До них можна віднести: відсутність токсинів і екологічна чистота плівки, практичність у використанні й легкість, також вона повинна легко транспортуватися й мати максимально довгий термін зберігання корисності харчової продукції, невисока вартість, а також простота утилізації.
Частіше всього харчова плівка ПВХ  використовується як обгортковий матеріал, тому що в торгівлі продуктами (ковбаса, овочі, фрукти масло), є більш зручною і дешевою альтернативою обгорткового паперу
Завдяки своєму блиску й прозорості харчова плівка дозволяє поліпшити зовнішній вигляд упакованого продукту, що створює відчуття «свіжості» продукції.
Виготовлена на основі ПВХ - харчова плівка є однією з кращих для пакування харчової продукції (м'яса, риби, ковбаси, фруктів і інших). Дуже часто харчова плівка ПВХ застосовується в продуктових магазинах, а також дрібними й середніми виробниками продуктів харчування.
Маючи таку унікальну властивість, як пропущення складових повітря: пари й вуглекислого газу назовні, а кисень усередину, харчова плівка стає воістину унікальною плівкою.
Також харчова плівка не дозволяє розвиватися бактеріям в упакованій продукції, саме тому продукти харчування в такій упаковці зберігають свої смакові властивості і зовнішній вигляд до 6 днів.
Можна назвати ряд переваг такої харчової плівки:
- особливо висока стійкість до розривання або проколу;
- опірність до запотівання;
- витримує температуру до +70 градусів за Цельсієм, що дозволяє розігрівати продукти запаковані в таку плівку у Свч пічах;
- висока стійкість до агресивного середовища (досить довго зберігає такі якості як прозорість і блиск).
Пакування продукції може виконуватися як із застосуванням «гарячого столу», так і на високошвидкісних автоматичних машинах, які Ви можете придбати в нас.
Плівка ПВХ досить часто використовується як більш дешевий і зручний замінник обгорткового паперу при продажі.
Також харчові плівки ПВХ називають ще «дихаючими плівками», за рахунок їхніх властивостей паро- і газопроникності. Даний пакувальний матеріал має високу здатність до розтягання й липкості, що дозволяє заощадити на додаткових матеріалах фіксації.
Висока міцність плівки ПВХ дозволяє застосовувати її як для ручного, так і для машинного пакування, а жиростійкість і вологостійкість роблять її ще більш широкого спектра застосування.
 
У нас Ви можете придбати харчову плівку ПВХ різної товщини:
8 мкм * 250, 300, 350, 380, 400, 450 мм* 300, 1500 м;
8,5 мкм * 250, 300, 350, 380, 400, 450 мм* 300, 1500 м;
9 мкм * 250, 300, 350, 380, 400, 450мм* 300, 1500 м;