Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Плівка поліетиленова ПЕ

Плівка поліетиленова ПЕ

Плівка поліетиленова ПЕ - це плівка, яка виготовляється з поліетилену за допомогою пневматичного розтягування.

Дана поліетиленова плівка має високий рівень водонепроникності, відмінну стійкість до хімічних речовин, а також повітронепроникність.

При виготовленні поліетиленової плівки до її складу можна додавати різного роду барвники, добавки модифікуючі, а також різні стабілізатори. Така технологія дозволяє мати поліетиленовій плівці різний колір, товщину і надає додаткові властивості, такі як збільшення її довговічності і міцності.

З придбанням таких властивостей, плівка може використовуватися як пакувальний матеріал для продовольчої та непродовольчої продукції.

Одними з найбільш цінних властивостей плівки є її прозорість, що дозволяє споживачам візуально визначати якість і збереження продукції, що також збільшує її конкурентоспроможність.

Для додаткової реклами товару і зміцнення іміджу компанії, на поліетиленову плівку можна наносити різного роду інформацію. Завдяки своїй дешевій вартості і невеликій вазі, поліетиленова плівка є найбільш привабливою для упаковки різноманітного товару.

Цей різновид плівки є універсальним і одним з найбільш поширених пакувальних матеріалів, що й робить її найбільш поширеною.

У поліетиленову плівку можна упакувати все, від продуктів харчування, до товарів промислового виготовлення.

Сувеніри, квіти, іграшки та інші вироби мають привабливий вигляд, якщо їх упакувати в нашу поліетиленову плівку.

Завдяки своїй високій міцності, плівка з поліетилену застосовується для упаковки, як продукції меблевого виробництва, так і будівельних матеріалів.

Існує «палетна» поліетиленова плівка, яка має велику ширину і застосовується для упаковки продукції розбитої на групи.

Також з поліетиленової плівки (ПЕ) виготовляють поліетиленові мішки та пакети.

Для упаковки поліетиленовою плівкою використовується спеціальне пакувальне обладнання.

Настільки високу популярність поліетиленовій плівці надають її унікальні властивості і характеристики, а саме: висока стійкість до навантажень, збереження форми упакованої продукції, морозостійкість і водонепроникність, що не дає продуктам швидко висихати і втрачати свою свіжість. Плівка ПЕ застосовується не тільки як пакувальний матеріал, але і в сільському господарстві, як стійке до впливів навколишнього середовища покриття для теплиць або для консервування корму для тварин.

Досить широке використання поліетиленова плівка отримала в рекламній індустрії, оскільки навіть простий пакетик з нанесеним на нього логотипом вже є рекламною площадкою.

Проводитися поліетиленова плівка може як різної товщини, так і різної щільності. Основні види можуть бути наступними:

ПВТ - поліетиленова плівка високого тиску, але низької щільності (0,916-0,935 г/см3). Продукція, виготовлена за допомогою такого поліетилену, відрізняється високою міцністю на розтягування і стиснення, а також водонепроникністю. Але, на жаль, для такої плівки ПЕ характерна висока газопроникність, саме тому вона не може бути застосована для пакування продуктів, які окислюються.

ПНТ - поліетиленова плівка низького тиску. Продукція, виготовлена за допомогою такого поліетилену є міцною і жорсткою, а також стійкою до навантажень, розривів і розтягування. За стійкістю до хімічних речовин ПНТ перевершує ПВТ.