Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Виробництво поліетиленові мішки та вкладиші

Мішки та вкладиші

Поліетиленові мішки

Поліетиленові мішки - найбільш універсальна тара, яка широко використовується як пакувальний матеріал, а також як тара для позбавлення від сміття. Також, поліетиленові мішки можна використовувати для заморозки фруктів і овочів, упаковки різноманітних сипучих матеріалів. Такий матеріал як поліетиленові мішки можна використовувати як вкладиш, наприклад, в картонних коробках. Такий мішок-вкладиш допоможе запобігти потраплянню вологи в картонну коробку, в якій знаходиться ваша продукція, і дозволить продовжити термін зберігання товару.

ПП «Трейд Люкс» випускає різноманітні поліетиленові мішки, як плоскі (без бічних складок або як їх ще називають не фальцьовані), так і з бічними складками (з фальцями).

При замовленні у нас Ваші мішки можуть бути як прозорими, так і кольоровими.

ПП «Трейд Люкс» має досить великий асортимент різних поліетиленових мішків високої якості за низькими цінами.

  • мішки-вкладиші для розфасовки жиру, вершкового масла, сухого молока і т.д.;
  • мішки-вкладиші для фасування сипучих харчових і нехарчових продуктів;
  • мішки-вкладиші для упаковки приладів, і т.д.
  • мішки для вирощування грибів;
  • мішки для засолювання овочів;

Мішки робляться за технічними умовами замовника. Ціна виробництва мішків змінюється в залежності від їх типорозмірів, товщини поліетиленової плівки й обсягу замовлення.

Купуючи поліетиленові мішки-вкладиші виробництва ПП «Трейд Люкс» Ви отримуєте досить високу міцність матеріалу, ніж аналоги конкурентів, а швидкість виконання Вашого замовлення, буде для Вас приємним здивуванням.

Поліетиленові мішки-вкладиші можуть бути різних розмірів і товщини, а також можуть вироблятися з різних марок поліетилену або ж із сукупності різноманітних марок. Виробляються мішки-вкладиші з поліетиленової плівки з одинарним або ж з подвійним швом, а також з поліетилену як низького так і високого тиску.

Сьогодні упаковка з поліетилену стала найбільш уживаною, завдяки своїм експлуатаційним характеристикам.

Поліетиленові мішки-вкладиші ефективно захищають харчові продукти від намокання і пошкоджень, що дозволяє зберегти їх якість.

Досить широко мішки-вкладиші застосовуються для пакування нехарчових, твердих і сипучих продуктів.

Мішки-вкладиші можна використовувати, як один з видів дешевої реклами, наносячи на їх поверхню логотип виробника.

ПП Трейд Люкс робить оптові поставки поліетиленових мішків-вкладишів різних розмірів, марок і товщини по всій Україні.

Поліетиленові мішки, як правило, використовуються як вкладиш для гофрокороба або ж для фасування маргарину, масла, жиру, а також макаронів, круп, грибів і різних сипучих продуктів і матеріалів.

При упаковці продуктів нехарчової промисловості, щоб зменшити витрати, можна використовувати матеріали другого сорту.

Такий матеріал як мішки-вкладиші використовується для запобігання контакту продукції із зовнішнім середовищем або ж тарою. Дуже часто мішки-вкладиші використовують для упаковки рідких або сипучих продуктів. Можуть виготовлятися як з бічними складками, так і без них.

Створюються мішки-вкладиші на основі поліетилену низького і високого тиску (LDPE, HDPE) з формуванням одинарного і подвійного шва дна, з бічними складками або плоскими. Також мішки-вкладиші за бажанням замовника можуть бути як прозорими, так і кольоровими або з печаткою (односторонньою, двосторонньою). Виробляються мішки-вкладиші на основі вимог замовника.