Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Пакети з повітряно бульбашкової плівки

Пакети з повітряно-бульбашкової плівки

Сьогодні багато виробників виготовляють досить дорогі і крихкі товари, які вимагають дбайливого транспортування і акуратного зберігання. Саме для цих цілей і була створена спеціальна м'яка упаковка з поліетиленової плівки з бульбашками, наповненими повітрям. Такі пакети з повітряно бульбашкової плівки мають масу переваг.

Стандартні картонні коробки, які призначені для транспортування різних речей, достатньо важкі і габаритні. При цьому їх корисний об'єм дуже обмежений, а тому в кожну коробку виробник або постачальник намагається вмістити, як можна більше продукції. Щоб уникнути механічних пошкоджень, товар запаковують у спеціальний матеріал. Папір, тканина або поролон легко промокаемость, неміцні і вогненебезпечні, а ось повітряно-бульбашкова плівка (ПБП) відмінно зберігає, упаковані в неї, вироби за рахунок амортизації бульбашок. Наповнені повітрям, бульбашки чудово працюють на стиск, а гладка плівка, розташована в проміжному просторі між сферами, - відповідає за еластичність матеріалу.

По конструкції пакети розрізняють з двох і тришарової бульбашкової плівки.

  • Пакети з двошаровою пухирчастої плівки складаються з суцільного шару пухирців і гладкого поліетилену.
  • Тришарова бульбашкова плівка містить у собі три шари: два крайніх - з гладкого поліетилену, а посередині - бульбашки.

М'яка упаковка просто незамінна для перевезення і зберігання електроприладів, побутової техніки, крихких предметів, світильників, дзеркал і скла. Пакети з повітряно пузирьчатой плівки забезпечують дуже хорошу теплоізоляцію і можуть захищати вміст від перепадів температур у діапазоні від -60 до +80 оС. Такі показники дуже важливі для виробників техніки, яка може легко зіпсуватися від температурних перепадів. Крім того, пакети з ПБП відмінно захищають вироби від вологи, пилу, вібрації і корозії. Пакети з повітряно бульбашкової плівки не виділяють шкідливих речовин, запаху, не приваблює комах і гризунів, легко піддається утилізації.

При виборі повітряно-бульбашкових пакетів слід звертати увагу на такі параметри, як діаметр і щільність бульбашки. Варто зауважити, що товщина плівки залежить від діаметра бульбашок, а величина допустимого навантаження - від щільності матеріалу. Таким чином, із збільшенням щільності зростає і допустиме навантаження пакетів.

Компанія «Трейд Люкс» виробляє і реалізує пакети з повітряно бульбашкової плівки будь-якого типу, кольору і розміру. Наші виробництва обладнані сучасним високоточним обладнанням, яке виготовляє якісні високоміцні бульбашкові пакети, здатні надійно захистити упаковану продукцію від зовнішніх факторів. Якщо Вам потрібна якісна м'яка упаковка, пропонуємо Вашій увазі бульбашкові пакети по самим прийнятним цінам!