Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Повітряно-бульбашкова плівка (ПБП)

Повітряно-бульбашкова плівка (ПБП)Повітряно-бульбашкова плівка (ПБП) - плівка, яку виготовляють з поліетилену, застосовуваного в харчовій промисловості, на якій розміщені поліетиленові бульбашки наповнені сухим повітрям.
Повітряно-бульбашкова плівка є універсальним матеріалом для упаковки товарів, таку плівку використовують як в торгівлі, так і в промисловості.
Даний пакувальний матеріал є відмінним захистом товарів від ударів, подряпин, забруднень, при цьому будучи недорогим і екологічно безпечним продуктом.
У промисловості повітряно-бульбашкова плівка використовується для упаковки меблевих виробів, виробів електротехнічної промисловості та інших крихких товарів, таких як кришталь, кераміка, фарфор. Досить часто повітряно-бульбашкову плівку використовують для упаковки DVD і CD дисків.
Завдяки нешкідливим властивостям для людини, повітряно-пухирчаста плівку застосовують при упаковці продуктів харчової промисловості, медичного обладнання та медикаментів.
Унікальність повітряно-пухирчастої плівки проявляється в її структурі. Такі плівки мають мінімум два шари «Підкладка» і «Пузирчастий шар». «Підкладка» - щільний, плоский поліетиленовий шар, що має низьку щільність і високий тиск. «Пузирчастий шар» приклеєний до «підкладки». Кожна бульбашка чітко обмежена одна від одної, тому при порушенні цілісності одного пухирця, останні зберігають повітря всередині себе.
Щоб вимірювати міцність повітряно-пухирчастої плівки, використовується так звана граматура. Граматура - це кількість поліетилену для виготовлення метра квадратного повітряно-бульбашкової плівки. Вимірюється граматура або щільність в грамах, чим більше грамів поліетилену на квадратний метр було використано при виготовленні такої плівки, тим більше її щільність, відповідно тим більше навантаження вона може витримати. Також не варто забувати і про висоту бульбашки. Саме висота бульбашки визначає одну з важливих споживчих характеристик, таку як товщина плівки.
Існують також 3-и шарові повітряно-бульбашкові плівки, в них шар бульбашок розміщується всередині між двома шарами поліетилену.
У нас ви можете придбати повітряно-пухирчасту (бульбашкову) плівку у вигляді полотна довжиною 100 погонних метрів і шириною 1150 мм. з діаметром бульбашки 10 і 25 мм. Щільність: 45, 55, 65, 75, 90, 110, 130 і 150 г/м2.
Повітряно-бульбашкова плівка є сучасним, екологічно-чистим матеріалом, який забезпечує захист від пилу, вологи, вібрацій, ударів під час зберігання і транспортування продукції. Існує двошарова і тришарова повітряно-бульбашкова плівка.
Двошарова повітряно-бульбашкова плівка складається з шару пухирців і шару поліетилену. Тришарова повітряно-бульбашкова плівка, звичайно ж, складається з трьох шарів, а саме: шару пухирців, який знаходиться між двома шарами гладкого поліетилену.
Плівка, що складається з трьох шарів є більш міцною і щільною. Товщина плівки безпосередньо залежить від діаметру пухирців, а величина максимального навантаження від щільності. Іншими словами, чим вище щільність, тим більше навантаження може витримати плівка.
Двошарова повітряно-бульбашкова плівка досить широко використовується як пакувальний матеріал, за допомогою якого перевозяться предмети, які легко розбиваються . На основі такої плівки робляться пухирчасті пакети.
Існує ще один вид повітряно-пухирчастої плівки - парникова світлостабілізована повітряно-бульбашкова плівка. До її складу вводяться спеціальні добавки, які допомагають поліпшити її властивості на відкритому повітрі.
Парникова світлостабілізована повітряно-бульбашкова плівка - унікальний укривний матеріал, який являє собою «склопакет». Дана плівка має невелику вагу і захищає від морозів краще, ніж скло.
Парникова світлостабілізована повітряно-бульбашкова плівка пропускає ультрафіолетові промені, що дозволяє рослинам отримати ультрафіолет.
Купуючи повітряно-пухирчаста плівку у нас, ви отримуєте:
- економію коштів, так як у нас найдешевша ПБП;
- високоякісний пакувальний матеріал, який залишає Ваш товар в цілісності і збереження;
- різноманітність вибору плівки при покупці;
- доставку в будь-яку точку України;
- швидкість виконання замовлення.