Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Заклеювачі

заклеювачіПрактично всі підприємства, від маленького до великого, стикаються з такою проблемою, як доцільність застосування ручної праці. Підприємства, що працюють з упаковкою продукції, стикаються з цією проблемою найбільш часто, так як використання ручної праці робить неможливим досягнення необхідної кількості і якості упаковки.
Саме тому, ми пропонуємо спеціальне пакувальне обладнання - Заклеювачі.
Заклеювач - це установка, за допомогою якої відбувається заклеювання коробок і гофрокоробів пакувальним скотчем (клейкою стрічкою).
У більшості випадків ширина скотча становить 50мм. При упаковці важких коробок застосовується скотч з шириною 75 мм.
Заклійювачі гофрокоробів дозволяють спростити процес упаковки товарів, збільшуючи при цьому швидкість і знижуючи витрати на робочу силу.
Використовуючи заклеювач коробок, завдяки фіксуванню розміру нахлестка по краях скотча, його витрати значно зменшується, що призводить до найменших витрат на упаковку продукції.
Використовуючи Заклійювачі при упаковці коробів, поліпшується зовнішній вигляд продукції, що в результаті призводить до підвищення її конкурентоспроможності. Одним з головних чинників даного пакувального обладнання є відсутність помилок, які притаманні людині.
Заклійювачі коробів і гофрокоробів можна розділити на два види: Заклійювачі моноформатние і Заклійювачі мультиформатні.
Моноформатние Заклійювачі використовуються при упаковці коробів тільки одного формату.
Мультиформатні Заклійювачі використовують при упаковці різних за розмірами коробів і автоматично підлаштовуються під їх розмір.
Також існують як автоматичні, так і напівавтоматичні Заклійювачі.
Автоматичні Заклійювачі працюють без участі людини. Напівавтоматичні Заклійювачі не можуть обійтися без людського фактора, в даному випадку людина потрібна для закриття стулок гофрокороба перш ніж його заклеїти заклеювач.
Окупність такого пакувального обладнання в середньому складає від трьох місяців до року.
Заклійювачі гофрокоробів - машина, яка застосовується для заклеювання пакувальним скотчем коробок, що складаються з гофрокартону.
Заклійювачі можна розділити на два види: моноформатние і мультиформатні, кожен вид може застосовуватися в різних випадках, залежно від типу і розміру коробок призначених для упаковки. Мультиформатні Заклійювачі застосовуються при заклеювання гофрокоробів різних типів і розмірів і може працювати без зупинок.
Заклійювачі гофрокоробів є високопродуктивними, а також добре знижують витрати на матеріал і робочу силу. Тому при використанні заклеювач гофрокоробів Ви маєте ряд істотних переваг, які допомагають Вам економити:
- Досить швидка підготовка машини для заклеювання гофрокоробок з різними розмірами;
- Просте і зручне управління машиною;
- Зменшення витрат на витратні матеріали;
- Зменшення витрат скотча;
- Поліпшення вигляду і якості упакованих коробів;
- Невеликі тимчасові витрати на установку машини;
- Повне виключення втручання людини;
- Скорочення робітників, що зменшує витрати на заробітну плату.
При інтеграції заклеювач з формувальники і укладальниками, утворюється напівавтоматична або автоматична лінія для пакування готової продукції в короб.
При використанні заклеювач гофрокоробів можна не тільки знизити всі витрати скотча, але і збільшити процес продуктивності упаковки, а також поліпшити зовнішній вигляд упаковки.