Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Стрічка сталева

Стрічка сталеваСтрічка сталева - стрічка, виготовлена ??зі сталі високої якості, яку покривають спеціальним антикорозійним покриттям (лак, оцинковка, вороніння).
Cтальная стрічка - досить міцний і надійний пакувальний матеріал.
Щоб сталева стрічка добре прослизала при затягуванні, на її поверхню наносять воскове покриття, а для зниження травматизму краї сталевої стрічки роблять закругленими.
У деяких областях застосовують виключно сталеву стрічку, оскільки замінити її іншими пакувальними матеріалами неможливо.
З усіх існуючих стрічок, сталева стрічка має найбільш високе зусилля стягування, а також стійкість до впливу загострених предметів.
Завдяки своїй ширині, сталева стрічка не залишає вм'ятин при пакуванні, як після пакування, наприклад, дротом.
Як і ПЕТ стрічка, сталева стрічка може застосовуватися при різних погодних умовах.
Як і інші пакувальні матеріали, металева стрічка також має свої недоліки, до них можна віднести:
- необоротне розтягування металевої стрічки при перевезенні вантажу веде за собою ослаблення кріплення;
- при ударному навантаженні, металева стрічка не зможе погасити удар і може розірватися;
- відсутність стійкості до вологості і агресивного середовища, що тягне за собою виникнення корозії;
- при виникненні іржі, з'являється можливість псування товару і його зовнішнього вигляду;
- підвищення травматизму при знятті металевої стрічки з вантажу.
У більшості випадків сталеву стрічку використовують для упаковки дуже важких вантажів, як при складуванні, так і при транспортуванні.
Сталевою стрічкою упаковують як металеві вироби, так і деревину, а також будівельні матеріали.
Безліч підприємств користуються сталевою стрічкою в якості пакувального матеріалу, лише через її невисоку вартість.
Для кінцевого скріплення металевої стрічки застосовується: скоба металева, самозатягується замок, пломба.
Сталева стрічка - міцний і надійний матеріал для пакування та транспортування важких вантажів. Одними з основних переваг даної стрічки є її висока міцність. Сталева стрічка може застосовуватися як для укладання продукції в декілька шарів, так і для штабелювання. Товар, упакований сталевою стрічкою є більш захищеним, тому що така стрічка надає товару більш надійний захист.
Великою популярністю сталева стрічка користується при перевезенні труб, пиломатеріалів, будівельних блоків, цегли, а також різного роду металоконструкцій і арматур. Згідно зі стандартами сталева стрічка виготовляється з низьковуглецевої сталі, що надає їй високий коефіцієнт міцності.
Як правило, металеву стрічку покривають спеціальним антикорозійним покриттям, це дозволяє стрічці довше служити в сирих умовах. Сталева стрічка може відрізнятися шириною металу, м'якістю і способом виготовлення, а також різною структурою, кромкою і поверхнею. Металеві стрічки розрізняють двох видів: гарячекатані та холоднокатані. Упаковку вантажу можна розбити на два етапи: перший етап включає в себе установку стрічки і її натяжку, на другому етапі стрічку закріплюють замком.
Також для упакування сталевою стрічки можливе використання ручного інструменту.
Ручний інструмент для упаковки сталевої стрічки в свою чергу може бути пневматичним і механічним.
Також для упаковки металевою стрічкою використовують автоматичні пакувальні машини, які роблять упаковку сталевою стрічкою швидкою, легкою та якісною.
Саме тому, упаковка сталевою пакувальною стрічкою від ПП «Трейд Люкс» забезпечить високе збереження вантажу, відповідність стандартам, а також конкуренцію на ринку збуту.