Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Пакувальна стрейч-плівка

Пакувальна стрейч-плівкаНа сьогоднішній день найбільшим попитом користується універсальний, гнучкий пакувальний матеріал, який називається стрейч-плівка пакувальна.
Даний вид видаткового пакувального матеріалу застосовується як у побуті, так і при скріпленні вантажів, що перебувають на піддонах. Також пакувальну стейч-плівку використовують для огортання сипучих матеріалів, харчової продукції, сипучих хімікатів і т.д.
У перекладі з англійського stretch переводиться як розтягування. Під словом стрейч-плівка мається на увазі, що в даного пакувального матеріалу є властивість до розтягання.
Пакувальна стрейч-плівка є одним із найвигідніших пакувальних матеріалів, що випускають у вигляді рулонів, як більших, так і менших.
Для виготовлення стрейч-плівки використовуються сополімери етилену з вінілацетатом, спеціальний лінійний поліетилен з низькою щільністю і сополімери етилену з підвищеними α-олефінами.
До основних властивостей такої плівки відноситься розтягування (подовження), що досягає 300%. Завдяки цій властивості, товар, упакований у таку стрейч-плівку, буде захищатися від ушкоджень, а прозорість дозволить прочитати етикетку і проконтролювати наявність ушкоджень вантажу.
При дослідженні даної плівки, з'ясувалося, що вона має підвищену протидію до ушкоджень і має властивість прилипання до самої себе, а не до упакованих матеріалів.
Основними матеріалами для виробництва пакувальної стрейч-плівки є: лінійний поліетилен з низькою щільністю (ЛПЕНЩ), модифікований поліетилен високого тиску, лінійний ПЕВТ, полівінілхлорид, сополімери віннліденхлориду, сополімери іономерів, поліетилентерефталат.
Основними характеристиками стретч-плівки вважаються наступні: престретч - деформація на довжину, на яку може розтягтися, а також гарантоване скріплення об'єкту без появи розривів при обгортанні продукції плівкою.
У різних марок дане значення може бути від 50 до 500 %.
При використанні стрейч-плівки як матеріалу для пакування, її розтягнутість працює в умові постійного подовження, при якому напруга, що діє в плівці змінюється в часі по експоненті.
Інакше кажучи, стягувальне зусилля стрейч-плівки буде зменшуватися. При підвищенні температури це зменшення буде прискорюватися. Наприклад, якщо Вам необхідно доставити вантаж в Австралію, та упакувавши його щільно на Україні взимку, то по прибуттю в Австралію можна зштовхнутися зі зменшенням стягуючого зусилля плівки.
Стрейч-плівка має у своєму складі три шари: внутрішній, середній, зовнішній.
Внутрішній шар дає плівці липкість, із всієї товщини він становить усього лише 15%.
Середній шар дає плівці опірність механічним ушкодженням, середній шар займає 60-70% від всієї товщини.
Зовнішній шар запобігає переходу агентів липкості на інші поверхні й становить від 15-25% від всієї товщини плівки.
Пакувальна стрейч-плівка від «Трейд Люкс» має велику кількість переваг, ось деякі з них:
- стійкість до ушкоджень, що дозволяє захистити вантаж від проколів і забруднення;
- стійкість до температур, що дає можливість використовувати плівку для пакування замороженої продукції;
- економічність при попереднім розтягуванні стрейч-плівки;
- герметичність упакованої продукції;
- прилипання плівки до самої себе, дана перевага дозволяє виключити придбання додаткових засобів фіксації;
- надійність скріплення вантажу, що забезпечує високе стягуюче зусилля плівки.
Купуючи у нас пакувальну стрейч-плівку, Ви одержуєте  високу якість матеріалу та його доставки, а також надійного партнера для вашого бізнесу.