Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Спінений поліетилен, пінополіетилен

Спінений поліетилен, пінополіетиленСпінений поліетилен, пінополіетилен - матеріал, який поєднує в собі поліетилен і повітря.
Пінополіетилен широко використовується як підкладка для паркету, яка вирівнює і пом'якшує сам паркет. Також спінений поліетилен застосовують як для теплоізоляції водопровідних труб, так і для упаковки при транспортуванні кераміки, скла, аудіо та відео техніки.
Пінополіетилен має такі фізико-механічні характеристики: щільність 30 +10 кг/м3, міцність при розриві (поздовжнє / поперечний напрям) 0,20 / 0,10 Мпа, теплопровідність 0,38 Вт / мС, водопоглинання (% від об'єму) не більше 0,6, тому при ударах спінений поліетилен гасить ударне навантаження на упакований матеріал, при цьому не руйнуючись.
Існує два види спіненого поліетилену - це фізично зшитий (газонаповнений) і хімічно зшитий.
Матеріали, що мають, у своєму складі спінений поліетилен можуть використовуватися в діапазоні температур від -40 до +70 градусів за Цельсієм при відносній вологості 100 відсотків. Завдяки своїм властивостям таким як, еластичність, низька вологопроникність, екологічність даний матеріал може використовуватися як теплоізоляція. Існує спінений поліетилен (фольгований пінополіетилен) на основі алюмінієвої фольги, який називають утеплювач, незважаючи на невелику товщину, такий поліетилен може замінити багато утеплювачів, а по теплопровідності 1 сантиметр замінює 14 сантиметрів кладки цегли.
За рахунок своєї алюмінієвої фольги відображає до 96 відсотків теплового випромінювання, яке залишається всередині приміщення, тому якщо фольгований пінополіетилен встановити за опалювальної батареєю, у вас буде зекономлено до 30 відсотків тепла, яке раніше йшло у зовнішнє середовище.
Виготовляється спінений поліетилен зі спеціальної композиції з поліетилену високого тиску, вогнегасних добавок, антипіренів і барвників. Випускається пінополіетилен у формі труб для теплоізоляції, пінополіетиленових рулонів, а також у формі джгутів для ущільнення.
Структура спіненого поліетилену складається із закритих осередків. Також спінений поліетилен є одним з найбільш ефективних і недорогих полімерів. Синтетична структура спіненого поліетилену надає йому стійкість і легкість при обробці. Завдяки наявності пухирців з повітрям всередині, спінений поліетилен отримує властивості підвищеної теплопровідності, а також волого-і теплоізоляції стінок. Такий спінений поліетилен в більшості використовують для пакувальних і будівельних робіт. Різні марки спіненого поліетилену мають невеликі відмінності. Іноді можна зустріти спінений поліетилен з фольгованим покриттям, лавсановим або покриттям металізованою плівкою. Спінений поліетилен існує з одностороннім покриттям або з двостороннім, а також може використовуватися при укладанні утеплених підлог або як підкладка під лінолеум, шпалери, паркет. Використовуючи для покриття спінений поліетилен без відображувального покриття можна отримати досить економну і хорошу теплоізоляцію. При використанні пінополіетилену з відбиваючим покриттям за батареєю, можна направляти тепло в кімнату. Іноді, спінений поліетилен застосовується при установці дверей, вікон чи сантехніки, як додаткова ізоляція від корозії і промерзань.
Виготовлена продукція з спіненого поліетилену має перспективу зростання на українському ринку, що в першу чергу, пов'язано з невисокою вартістю, розширеною областю застосування, а також великою увагою до збереження транспортованої продукції.
ПП «Трейд Люкс» реалізує оптові поставки якісного спіненого поліетилену по всій Україні.