Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Скотч металізований

Скотч металізованийМалярський скотч - стрічка, зроблена з паперу і оброблена спеціальним клейовим складом, завдяки чому скотч має високу термостійкість, а після видалення з поверхні не залишає ніяких слідів.
Саме через своїх унікальних властивостей, малярний скотч широко використовується при фарбуванні автомобілів. Для захисту заклеєною поверхні автомобіля, малярний скотч розрізняють трьох видів:
- малярний скотч для внутрішньої фарбування автомобіля, витримує температуру до 60 градусів Цельсія;
- малярний скотч для фарбування в температурних камерах, використовується в температурних режимах до 80 градусів Цельсія;
- малярний скотч для фарбування в температурних камерах до 120 градусів Цельсія.
Через складного процесу виготовлення такого скотча, його використання стає особливо популярним при будівництві, використовується як обмежувач району фарбування.
Також ефективним є використання малярської стрічки і при створенні зовнішньої реклами, для нанесення напису і створення шаблонів.
Малярський скотч також використовується при транспортуванні скла або пластика, скотч в даному випадку виступає як захист від подряпин, відколів і тріщин.
Сьогодні малярський скотч має досить широке застосування в найрізноманітніших областях людської діяльності. Малярський скотч може мати такі назви як, крепп, малярська стрічка, креппірованная стрічка. Також малярським скотчем називають стрічку на паперовій основі з одного клейкою стороною.
При виготовленні малярського скотча використовується паперова основа з нанесеним спеціальним каучуковим або акриловим клеєм. Саме цей клей і дозволяє приклеювати малярський скотч на різноманітні поверхні, тим самим захищаючи їх при фарбуванні.
Завдяки застосуванню гофро-основи, забезпечується досить надійне приклеювання до різних нерівних поверхнях. Також особлива увага звертається на клейовий склад, він ретельно підбирається і робить можливим видаляти малярський скотч з різних поверхонь не залишаючи за собою слідів.
Широке застосування малярський скотч знайшов у найрізноманітніших сферах діяльності людини. Часто малярський скотч використовують для обмеження зон фарбування при ремонтних роботах. Іноді ділянки, які необхідно закрити від попадання фарби або бруду заклеюють саме малярським скотчем або ж приклеюють до нього плівку. Після завершення малярних і штукатурних робіт малярський скотч необхідно видалити.
Одним з призначення малярського скотча є якраз обмеження району фарбування або закріплення покриття, яке і буде захищати поверхню при проведенні лакофарбових та оздоблювальних робіт. При фарбуванні вікон, малярний скотч клеять на стиках стекол і рам. Також малярський скотч використовують при фарбуванні автомобілів, тому якщо необхідно застосування термосушільних камер, потрібно використовувати спеціальний термостійкий малярський скотч, який навіть при температурній обробці не буде залишати сліди і не прилипне до поверхні до такої міри, що його не можна буде зняти. Він також може називатися автомобільний скотч або автомобільний крепп.
Особливо широко малярський скотч використовується в меблевій, автомобільній, рекламної промисловості. Також малярський скотч використовується для маркування товарів або ж для захисту гладких поверхонь при транспортуванні продукції. Малярський скотч широко використовується в побуті, їм можна заклеювати щілини у вікнах, робити дрібний ремонт книг або карт, а також багато-багато іншого.
Основна перевага малярського скотча є його легке видалення практично з будь-якої поверхні, при цьому не залишаючи слідів клею або пошкоджень на поверхні.
У нас Ви можете замовити доставку малярського скотча оптом, а також інші пакувальні матеріали з доставкою по всій Україні.