Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Скотч канцелярський

скотч канцелярськийНапевно, кожен, хто працює в офісі, зможе назвати той день, коли потрібно було скористатися канцелярським скотчем.
Канцелярський скотч має широке застосування при роботі з паперовими матеріалами і високий рівень прозорості, що в свою чергу відрізняє його від інших клейких стрічок. Канцелярський скотч і клейкий шар повинні відповідати деяким вимогам, таким як:
- Прозорість і висока міцність поліпропілену, з якого виготовляється канцелярський скотч;
- Прозорість клейового шару;
- Клейовий шар не повинен вступати в хімічну реакцію з використовуваними в листі або при друці речовинами;
- Канцелярський скотч повинен зберігати свої властивості протягом тривалого періоду, тим самим забезпечуючи надійність приклеювання до матеріалів;
Саме тому при виготовленні канцелярського скотча використовуються високоякісний і прозорий поліпропілен, а також клейовий шар із синтетичного каучуку, який в свою чергу забезпечує високу адгезійну здатність скотча.
Канцелярський скотч складається з поліпропіленової стрічки, на яку нанесений на одну сторону спеціальний канцелярський клей. Даний скотч відрізняється інших клейких стрічок в першу чергу сферою застосування. Канцелярському скотчу властива підвищена прозорість і міцність, причому товщина його складає всього лише 40 мкм, що є меншою від звичайної товщини пакувальної клейкої стрічки. Завдяки використанню якісних і міцних полімерів в основі скотча, а також спеціального акрилового клею, при тривалому зберіганні колір канцелярського скотча не змінюється. Навіть при, здавалося б, маленькій в порівнянні з пакувальним скотчем міцністю, канцелярський скотч широко використовується для упаковки вантажів невеликої тяжкості, коробів, пакетів.
Використання канцелярської клейкої стрічки в упаковці матеріалів виправдовується, коли крім міцності важливий ще й зовнішній вигляд. Широке використання канцелярський скотч отримав в упаковці сувенірів, подарункових упаковок і квітів. Завдяки своїй прозорості і міцності, а також надійному кріпленню канцелярський скотч застосовується для ремонтних робіт.
Ідеальним для склеювання паперових виробів (карти, документи, порвані книги) по праву вважається канцелярський скотч.
Він практично непомітний після склеювання, що дозволяє надавати естетичний вид склеєному предмету, також канцелярським скотчем добре склеюються розриви на папері.
Широке використання канцелярський скотч також отримав у декоративних і оформлювальних роботах.
Завдяки такому скотчу можна закріплювати до стенду частині оформлення непомітно.
Канцелярський скотч також використовується при закріпленні етикеток або для збільшення захисту написи на поверхнях наклейки.
Канцелярський клейка стрічка може бути шириною 12, 18, 24 міліметри.
Різноманітність колірної гами робить можливим підібрати канцелярський скотч виходячи із запитів споживача.
Скотч поставляється в різних намотування. Також для канцелярського скотчу існують диспенсери, які є компактними і зручними в застосування.
Широке застосування такої скотч знаходить в побуті, його можна використовувати як для підклеювання відірвалися шпалер, так і для заклеювання тріснутого вікна.
Канцелярський клейка стрічка застосовується:
- При упаковці не важких вантажів;
- При упаковці конвертів або коробок;
- При упаковці подарункових букетів;
- При склеюванні тріснутих вікон або при ремонті;
- При різного роду декоративних роботах.
Зазвичай товщина канцелярського скотча досягає, як правило, 40 мкм.
Довжина намотування такого скотча буває від 8 до 66 метрів. Дуже часто використовується довжина 10, 20, і 30 метрів. Іноді довжина скотча вказується в ярдів (yd), в основному це стосується зарубіжних виробників.