Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Скотч алюмінієвий

Скотч алюмінієвийАлюмінієвий скотч - це фольга з нанесенням клейового покриття. Даний вид скотчу має високий рівень відображення ультрафіолетових і теплових випромінювань, що дозволяє використовувати даний скотч при ремонті теплоізоляції.
Алюмінієвий скотч, також як і металевий, використовується для різного роду монтажних і будівельних робіт.
При виробництві алюмінієвого скотча до складу входить особливий клейовий шар, який надає скотчу відмінну термостійкість (до 350 градусів Цельсія) і довговічність.
Алюмінієвий скотч складається з фольги, на яку нанесений шар клею.
Завдяки своїм властивостям відображення ультрафіолетових променів і теплового випромінювання, даний скотч стає незамінним при виготовленні, а також ремонті теплоізоляції. Алюмінієвий скотч застосовується для різного роду будівельних та ремонтних робіт.
Алюмінієвий скотч також може бути армований. Армований алюмінієвий скотч складається з поліпропіленової основи, армованої волокнами тканини. Цей різновид алюмінієвого скотча відрізняється високою міцністю, високою зносостійкістю, а також низьким коефіцієнтом подовження.
Алюмінієвий армований скотч застосовується в тих же умовах, що і алюмінієвий, але з робочою температурою не вище 100 градусів Цельсія.
Фольгований армований скотч застосовується в різних видах монтажних робіт, а саме: при з'єднанні панелей, при герметизації і захисті різних частин обладнання від проникнення бруду і пари, або для теплоізоляції.
Нанесений на фольгу клейовий шар, є основою алюмінієвого скотча.
Широке застосування алюмінієвого скотча в промисловості, дозволяє використовувати його при ізоляції вентиляції, кондиціонування, а також будівництва та ремонту.
Основа алюмінієвого скотчу - фольга, що має товщину 45 мкм, яка дає хорошу теплоізоляцію, вологостійкість, герметизацію від агресивного впливу навколишнього середовища.
Нанесений клей на алюмінієвий скотч веде себе однаково при різних температурах, саме тому такий скотч зберігає свої властивості довго. Алюмінієвий скотч широко використовується в сфері будівництва при монтажних роботах. Застосовується алюмінієвий скотч при теплоізоляції поверхні, при герметизації швів або при з'єднанні стиків обладнання. Ще алюмінієвий скотч є незамінним матеріалом при виготовленні техніки: плити, холодильники, духовки, мікрохвильовки. Компанія Трейд Люкс допоможе вам намотати необхідну для Вас довжину. Завдяки своєму клейовому шару алюмінієвий скотч дуже добре і швидко прилипає до абсолютно будь-яких поверхонь, що не дозволяє роботі зупинятися. А водонепроникність і теплоізоляція роблять можливим використовувати алюмінієвий скотч при абсолютно будь-яких температурах.
Перш ніж використовувати алюмінієву стрічку потрібно переглянути її поверхню.
Якщо поверхня алюмінієвого скотча суха, нежирна і чиста, потрібно відокремити захищає шар від стрічки і приліпити його до поверхні.
ПП Трейд Люкс гарантує довгий термін служби скотча, якщо Ви будете дотримуватися всіх наведених нижче рекомендацій.
1. Приклеюйте клейку стрічку на очищену від масла і сміття, а також суху поверхню.
2. Не рекомендується використання скотча при вологості вище 100%.
3. Не слід використовувати поверхню стрічки більше одного разу, вона одноразова.
4. Не рекомендується чіпати клейовий шар руками.
Для забезпечення гарної герметизації варто застосовувати скотч армований, він більш пристосований для цього, тому що цей різновид алюмінієвого скотча виготовлена ??з ПВХ, укріпленої волокнами тканини з нанесеним зверху спеціального поліетилену. Цей шар забезпечує захист від проникнення води і бруду. Завдяки цій властивості, алюмінієвий скотч застосовується для захисту товару або для сантехнічних робіт.
Скотчі даного виду дозволяють забезпечити хорошу теплоізоляцію поверхонь, що дає захисні властивості алюмінієвого скотча.
Завдяки алюмінієвому скотчу стиковка матеріалів з фольги проводиться швидко, просто, зручно, і головне якісно.
Також алюмінієвий скотч можна застосовувати у виробництві побутової техніки (мікрохвильові печі, плити, духовки, холодильники), а при фарбуванні або закладенні корозійних пошкоджень автомобіля, алюмінієвий скотч стає незамінним помічником.
При купівлі алюмінієвий скотч поставляється у вигляді рулону, а клейовий шар захищається додатковим шаром для захисту.