Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Шпагат поліпропіленовий

Шпагат поліпропіленовийШпагат поліпропіленовий - продукт, одержуваний при крученні ниток з поліпропілену і щільно упакований в бобіни хрестової намотуванням.
Поліпропіленовий шпагат є екологічно чистим продуктом, що має легкий вага, не гниє, і досить міцний і стійкий до механічних впливів.
Користується широким розповсюдженням в різноманітних сферах промисловості, як один з видів пакувально-обв'язувального матеріалу. Також поліпропіленовий шпагат досить широко використовують при упаковці поштових посилок, в меблевій промисловості, а також для обв'язування невеликих вантажів.
Широке використання поліпропіленовий шпагат отримав в автоматичній ув'язці сіна, а також для підв'язування виноградників та іншої агрокультури.
Даний вид пакувального матеріалу має високу міцність, велику стійкість до зношування і до агресивного середовища. Поліпропіленовий шпагат має високу надійність скріплення і хорошу стійкість на розрив. Одним з його переваг є доступність для споживачів і можливість подальшої утилізації.
Такий пакувальний матеріал, як поліпропіленовий шпагат, не має в своєму складі шкідливих для навколишнього середовища домішок і відповідає нормам служб екології.
У середньому діаметр бобіни складає 250мм.
Є також можливість виготовлення поліпропіленового шпагату різних кольорів, що може бути зручно, наприклад, для теплиць.
Одним з основних недоліків такого шпагату є його низька стійкість до тривалого впливу ультрафіолету, але такий недолік можна виправити, за допомогою додавання при виготовленні шпагату спеціальних ультрафіолетових стабілізаторів. Поліпропіленовий шпагат призначений для упаковки, як для ручної, так і для машинного пакування продукції.
Поліпропіленовий шпагат, виготовлений ПП «Трейд Люкс» підходить для застосування, як у сільському господарстві, так і для упаковки будь-якої іншої продукції. Також ми виготовляємо поліпропіленовий шпагат, що підходить під Ваші індивідуальні вимоги.
ПП Трейд Люкс пропонує Вам поліпропіленовий шпагат найвищої якості низької вартості.
Поліпропіленовий шпагат є універсальним пакувальним матеріалом, який використовується в різноманітних галузях сільського господарства, а саме: для упаковки і обв'язки матеріалів, упаковки та обв'язки бандеролі, меблів або невеликих вантажів.
Досить широке застосування поліпропіленовий шпагат отримав при кіпованіі, ув'язці сіна або при підв'язці агрокультури.
Поліпропіленовий шпагат має високу стійкість до вигинів, високу зносостійкість, стійкий до впливів хімічного середовища, і має відмінні діелектричні властивості.
Також поліпропіленовий шпагат стійкий до вологи і вогкості. Даний шпагат зручний при обв'язці ручним способом або при шнурівці.
До одного з недоліків можна віднести невисоку світлостійкість поліпропіленового шпагату, це стосується тривалого впливу ультрафіолетових променів.
Основні характеристики поліпропіленового шпагату:
Діаметр бобіни - 250 міліметрів
Висота бобіни - 250 міліметрів
Вага бобіни - 0,1 і 5 кілограм
Поліпропіленовий шпагат застосовується для упаковки товарів ручним способом, наприклад: друкованої продукції, ув'язка снопів і тюків, а також для різних цілей у господарській діяльності. Поліпропіленовий шпагат - екологічно чистий матеріал, який не гниє, є міцним і стійким до механічних пошкоджень, є дуже легким.