Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Лляний шпагат

Лляний шпагатЛляний шпагат - екологічно чиста, тонка і міцна нитка з льону, намотана на бобіну з втулкою з паперу.
Даний вид шпагату є універсальним пакувальним або обв'язувальним матеріалом, застосовуваним для упаковки або обв'язки вантажів невеликих габаритів. Також лляної шпагат отримав широке використання в підв'язування різного роду агрокультури.
Лляний шпагат стійкий до ультрафіолетового випромінювання, а завдяки своєму натуральному походженням є екологічно чистим, також лляної шпагат має малу розтяжність і низьку електрізуемость.
Також як і інші пакувальні матеріали, лляної шпагат має ряд недоліків, а саме: велика вбирання вологи, що призводить до зменшення розривного навантаження, а також гниття, через свого натурального походження.
Лляний шпагат також можна використовувати для упаковки харчових продуктів, він міцний, стійкий до високих температур, м'який і легко зав'язується у вузли.
Шпагат лляний є тонкою, міцною ниткою, яка використовується при упаковці продукції, подарункових упаковок або підв'язці. Лляний шпагат складається на 100% з льону.
Широка популярність лляного шпагату пов'язана з тим, що він повністю є екологічно чистим пакувальним матеріалом, а також его виробництво обходиться без вирубки дерев, що дуже цінується в європейських країнах, так як там робиться дуже великий акцент на виготовлення екологічно чистої продукції.
Шпагат лляний має важливі фізичні характеристики, до них можна віднести: високі показники міцності, стійкість до ультрафіолетових променів і інше.
Лляний шпагат завдяки своїм властивостям і екологічній чистоті є оптимальним пакувальним матеріалом для упаковки товарів.
Складається лляної шпагат з скручених між собою двох пасом, які роблять лляну нитку, яку намотують на бобіну.
Бобіна може бути з картонною втулкою або без неї, а розмотується лляної шпагат зовні або зсередини.
Застосовується лляної шпагат у виробництві копченої риби або ковбаси, а також при упаковці різних товарів.
Натуральне походження лляного шпагату робить його екологічно чистим і безпечним в харчовій промисловості.
Лляний шпагат стійкий до високих і низьких температур, м'який на дотик, а також високоміцний і стійкий до перетирання пакувальний матеріал. Як і інші натуральні шпагати піддається впливу вогкості і вологи, але стійкий до ультрафіолетових променів.
Лляний шпагат є багатониткових крученим виробом, яке складається з 2, 3, 4, 5, 6 ниток пряжі. Застосовується лляної шпагат в різноманітних видах народного господарства при обв'язування, зшивання або упаковці різних видів продукції, в яку входить і харчова промисловість.
Сьогодні лляної шпагат є досить популярним пакувальним матеріалом, який можна використовувати при упаковці різного виду продукції, а також для обв'язки не дуже важких вантажів.
Лляний шпагат є міцним, що і робить можливим його застосування в будівництві. Дуже часто для піднімання вантажів використовується лляної шпагат. Також лляної шпагат можна використовувати як ущільнювач труб із застосуванням просочуюча матеріалу. Лляний шпагат також застосовують в банківській справі. При використанні лляного шпагату в побуті, існує можливість придбання його в намотування до 200 м з діаметром від 1-3 мм і 1000-1250 Текс. Також широким вживанням лляної шпагат користується і в домашньому господарстві при підв'язування сільській продукції (помідорів, огірків, кущів, квітів).