Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Плівка поліпропіленова

Плівка поліпропіленова БОПП

Плівка поліпропіленоваПП «Трейд Люкс» пропонує оптові поставки поліпропіленової плівки БОПП для упаковки вашої продукції.
Поліпропіленова плівка БОПП (від англ. ВОРР, біаксіально-орієнтована поліпропіленова плівка) - є матеріалом, застосовуваним як для упаковки продукції, так і для друку або ламінування.
Поліпропіленова плівка БОПП є однією з найпопулярніших плівок завдяки своїм властивостям (висока термостійкість, гнучкість, міцність).
Даний вид пакувального матеріалу використовується при упаковці товарів харчової промисловості, парфумерії, тютюнових виробів та іншої продукції.
Харчову плівку БОПП можна розділити на кілька марок:
Прозора поліпропіленова плівка БОПП соекструдирувана з термозварювальним шаром призначена для високошвидкісної упаковки або зварювання. Має широкий діапазон термостійкості (від мінус 50 до плюс 100 градусів Цельсія), не проявляючи при цьому крихкості, що робить можливим її використання в холодильних установках, також має добру еластичність. Застосовується при упаковці в харчовій і не харчової промисловості. Також на дану марку плівки дуже легко наносити малюнок глибокої або флексо-печаткою, зберігаючи при цьому властивості плівки.
Соекструдирувана прозора плівка БОПП орієнтована і двосторонньо зварювана, що має товщину 20 мкм. Така марка плівки добре зварюється, а також характеризується високими механічними властивостями, тривалим збереженням блиску та прозорості і невисокою проникністю водного пара.
Поліпропіленова плівка БОПП вирізняється високою температурою зварюваності, що робить легким її переробку на високошвидкісних пакувальних машинах. Використовується як пакувальний матеріал при пакуванні виробів з тютюну (сигаретних блоків, пачок).
Поліпропіленова плівка БОПП без термозварюваного шару. Застосовується при упаковці харчових продуктів, букетів із квітів або при ламінуванні картону.
БОПП (BOPP) сополімер прозора - поліпропіленова плівка, яка використовується для упаковки сипучої продукції, хлібобулочних виробів, промислових товарів, канцелярії. Завдяки прозорості поліпропіленової плівки, покупець може переконатися в цілісності упакованої продукції та її якості.
БОПП (BOPP) перлова - поліпропіленова плівка, при виробництві якої використовуються спеціальні добавки, які дозволяють отримати поліпропілен з особливо спіненою структурою. Така плівка відмінно відображає світло, а також має низьку питому вагу, що робить її більш економічною. Також такий вид плівки досить добре витримує низькі температури, що дає додаткові переваги при упаковці продукції, що потребує холодного зберігання (морозиво, сирки).
БОПП (BOPP) металізована - поліпропіленова плівка, вживана для упаковки стекової продукції (солоні горішки, чіпси). Завдяки алюмінієвій металізації такі плівки мають підвищену стійкість до проникнення кисню, водяної пари, світла.
Поліпропіленова плівка БОПП від ПП «Трейд Люкс» має ряд переваг:
- міцність;
- еластичність;
- жорсткість;
- стійкість до впливу води;
- естетичний вигляд.
ПП «Трейд Люкс» здійснює оптові поставки поліпропіленової плівки товщиною 20, 25, 30, 35, 40 мікрон різної ширини - від 100 до 1200 мм. Можлива порізка плівки на потрібний Вам формат, а також згортання плівки в напіврукав.
Щоб купити поліпропіленову плівку оптом вам необхідно всього лише подзвонити за телефоном