Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Пластикові скоби

Пластикові скоби Пластикові скоби застосовуються при скріпленні пакувальних стрічок ПП і стрічок ПЕТ.
При транспортуванні або зберіганні з'являється необхідність підтягування стрічки для досягнення початкової міцності затягування. Така необхідність виникає при зменшенні розміру упаковки або упакованих дерев'яних виробів, коли вони всихають або при їх утрясці.
Якщо ж використовуються скріпи, така підтяжка стає неможливою, оскільки замок скріпи нероз'ємний. Тому в таких випадках використовуються пластикові скоби. Залежно від вантажу, що будуть упаковувати, застосовуються сталеві або пластикові скоби, залежно від ваги, також проводиться додатковий вибір за типорозміром скоби.
При зберіганні або транспортуванні вантажу іноді виникає потреба зробити підтягування поліпропіленової стрічки, щоб надати початкової тугості затягування. Дана потреба виникає тоді, коли периметр упаковки змінюється, наприклад, при висиханні упакованих пиломатеріалів або лісу. Іноді потрібно підтягнути стрічку при «утрясці» таких матеріалів як сталеві матеріали і заготовки. При використанні металевих скоб (скріп) підтяжка стає неможливою, оскільки замок скріпи є нероз'ємним. У таких випадках використовуються пластикові або дротові пряжки, пластик або сталь вибирають залежно від характеру і маси вантажу, а також його розмірів, ну і звичайно ж від типорозмірів стрічки.
Пластикові пряжки існують поліпропіленові або поліамідні.
Складаються з самозатяжного затиску, який потрібен для скріплення стрічки.
У порівнянні з поліпропіленовими пряжками, поліамідні пряжки мають більш високоміцні характеристики. Для скріплення стрічки з використанням пластикової пряжки застосовується спеціальний натяжний інструмент або ж стрічка затягується ручним способом. У більшості випадків пластикові пряжки застосовуються для скріплення стрічок шириною від 12 до 16 міліметрів.
Скріплюючи стрічку пластиковою пряжкою потрібно:
Після обведення стрічки навколо вантажу, вкласти в пластикову пряжку.
Затягнути стрічку до потрібного зусилля.
Обрізати кінець стрічки, після чого зняти натяжний інструмент.
Найвідомішим варіантом упаковки для транспортних перевезень є обв'язування вантажу на палеті стрепінг-стрічкою.
Цей спосіб є недорогим і надійним способом упаковки вантажу. Як матеріал для кріплення дуже добре підходить пластикова пряжка, вона може випускатися під пластикові стрічки від 12 до 15 міліметрів різних кольорів.
Поставки пластикової пряжки робляться в розфасовці по 500 або 1000 шт. в упаковці.
Пластикові пряжки зручні і прості в застосуванні, а їх вартість вважається найбільш дешевою для витратного матеріалу.
Серед основних переваг використання пластикової пряжки можна виділити наступні:
- при використанні в якості пакувального матеріалу стрепінг-стрічки і пластикової пряжки, вам знадобиться лише один натяжний пристрій;
- пластикові пряжки також можна застосовувати повторно;
- після пластикових пряжок не залишається іржавих слідів на вантаж, як це буває після використання металевих або дротяних пряжок або скріп, наприклад, після тривалого зберігання товару на відкритому повітрі, де піддаються впливу навколишнього середовища, через що металеві кріплення піддаються впливу корозії.
- Також пластикові пряжки роблять можливим підтягування стрічки при транспортуванні і зберіганні. Пряжка пластикова може застосовуватися для кріплення кінців поліпропіленової пакувальної стрічки при обв'язування вантажів малих і середніх розмірів (газети, папір, журнали, легкі картонні коробки).
Полімерні пряжки можуть виготовлятися з поліетилену, поліпропілену та поліаміду.
Але варто пам'ятати і про те, що пластикові пряжки витримують невеликі навантаження, ніж пряжки дротові.