Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Куточки пластикові захисні

Куточки пластикові захисніКуточки пластикові захисні - спеціальні пристосування, що служать для захисту упаковок, а також пакувальних матеріалів від ушкодження.
Пластикові захисні куточки виступають як додаткові комплектуючі, які відносяться до категорії пакувальних матеріалів і застосовуються разом з поліпропіленовими, поліестеровими, а також металевими стрічками.
Завдяки своїй конструкції, пластикові захисні куточки мають пази, спеціально для пакувальних обв'язувальних стрічок. Завдяки наявності певної жорсткості пластикового куточка тиск стрічки розподіляється рівномірно по всій поверхні куточка, що захищає кути товару від деформації стрічкою.
Основним призначенням пластикових захисних куточків є запобігання перетирання або розриву стрічки.
Пластикові захисні куточки бувають різних типорозмірів, вибір необхідного розміру залежить від ширини пакувальної стрічки.
Наш пластиковий захисний куточок допоможе Вам запобігти пошкодженню Вашого товару.
Пластмасові захисні куточки застосовуються як допоміжні комплектуючі, які можна віднести до пакувальних матеріалів.
Захисний пластмасовий куточок - спеціальне пристосування, яке використовується для забезпечення захисту упакованого товару або упакованих матеріалів від ушкоджень.
Також пластиковий захисний куточок можна застосовувати спільно з обв'язувальною полімерною стрічкою.
Для забезпечення кращої притискного дії при упаковці захисний куточок прикладають на вигин пакувального товару.
Завдяки своїй формі і наявності спеціальних поглиблень, в захисні пластикові куточки також можна вкласти пакувальну стрічку.
Наявність певної жорсткості захисного куточка дозволяє рівномірно розподіляти тиск вантажу по всій поверхні захисного куточка, що власне і робить можливим захист упакованого матеріалу від деформації пакувальною стрічкою, яка в свою чергу при виникненні зазорів може рухатися по вантажу при транспортуванні на великі відстані. При збільшенні зазору відповідно збільшується і амплітуда руху пакувальної стрічки, що може призвести до зменшення міцності стрічки, до розриву або до розрізу стрічки.
Використовуючи пластикові захисні куточки, дані наслідки можна запобігти, що дозволяє зберегти зовнішній вигляд упакованого товару або сам товар від ушкоджень.
Пластмасові захисні куточки можуть випускатися різних розмірів. Розміри вибираються в залежності від застосовуваної ширини полімерної пакувальної стрічки, яку використовуватимуть для обв'язки.
Пластмасові захисні куточки - є допоміжними комплектуючими, які належать до групи матеріалів для упаковки.
Захисний пластиковий куточок є спеціальний матеріал, призначений для захисту упакованого матеріалу від різного роду пошкоджень.
Також пластиковий захисний куточок використовується спільно з полімерними пакувальними стрічками. У конструкції пластикових захисних куточків передбачені спеціальні пази в які вставляються стрічки для обв'язки. Жорсткість пластикових куточків допомагає розподілити тиск рівномірно по всій поверхні пластикового куточка, що власне захищає упаковану продукцію від деформації стрічкою.
Поява зазорів між вантажем та стрічкою робить можливим зсув по упакованому вантажу.
Збільшення зазору, також збільшує амплітуду руху полімерної стрічки, що власне і зменшує міцність упаковки вантажу чи призводить до перетирання стрічки або до її розрізанню через кути продукції. Саме тому на допомогу вам прийдуть пакувальні пластикові куточки.
Типорозміри пластикових куточків можуть бути різні, їхній вибір залежить від ширини полімерної стрічки для упаковки. Пластиковий захисний куточок захищає вашу продукцію від пошкоджень при транспортуванні і зберіганні. Тому, використовуючи захисний пластиковий куточок, Ви зберігаєте товарний вигляд і цілісність Вашої продукції, навіть при тривалих транспортуваннях.