Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Захисні картонні кутники

Захисні картонні кутникиЗахисні картонні кутники - пристосування, що служить захистом від пошкоджень для упаковок.
Щоб забезпечити цілісність упаковки при перевезенні застосовуються спеціальні захисні картонні кутники Г - подібного профілю.
Захисні картонні кутники виконують такі захисні функції:
- Забезпечення захисту країв упаковки, а також додаткова фіксація на піддоні;
- Створення додаткової жорсткості пакувальної конструкції;
- Додатковий захист піддону від розсипання.
Захисні картонні кутники володіють такими перевагами: забезпечення допустимої пошкоджуваності продукції під час перевезення не більше 3%, можливе збільшення продукції на піддоні до 20%, стійкість картонних куточків до низьких температур.
Є можливість багаторазового застосування куточків. Захисні картонні кутники є екологічно чистим і легко утилізованим продуктом.
Захисні картонні кутники можна використовувати замість упаковки або ж як доповнення.
Картонні кутники можна застосовувати з вантажем до 2 тонн. При використанні таких куточків, кількість пакувальних матеріалів значно зменшується, що в свою чергу веде до скорочення додаткових витрат. Завдяки можливості вторинного використання куточків після утилізації, вартість куточків стає набагато меншою.
Захисні картонні кутники можуть застосовуватися в різних випадках:
- При фіксації на піддоні, є відмінним захистом країв рулонних матеріалів;
- При упаковці матеріалів листового виду захищають краї від деформації;
- Картонними куточками посилюють жорсткість конструкції, що надає їй більшу стійкість;
- Куточки захищають від розсипання піддони;
Картонний захисний куточок потрібен для запобігання різноманітним пошкодженням. Пошкодження кутів і країв упакованого матеріалу при вантажно-розвантажувальних роботах при транспортуванні вантажу руйнує її початкову цілісність, що власне і призводить до зміни і псування товарного виду продукції, а відповідно і до фінансових втрат. Тому, щоб позбутися зайвих витрат і максимально вберегти себе від ризику втрати клієнтів безліч підприємств і торговельних організацій використовують для цього куточки захисні картонні.
Саме куточки захисні картонні застосовуються в тих випадках і галузях промисловості, де широко поширена упаковка продукції на піддонах.
ПП Трейд Люкс пропонує Вам куточки картонні захисні оптом, а також низькі ціни з доставкою по всій Україні.
Захисні картонні кутники дозволяють вирішити всі проблеми пов'язані з транспортуванням та зберіганням упакованих матеріалів як додатковий засіб для упаковки, так і замість вже існуючих пакувальних матеріалів. Захисні картонні кутники завжди допоможуть забезпечити збереження Вашої продукції, а також допоможуть запобігти:
1. Змін і пошкодження кутів і країв упаковки при транспортуванні та зберіганні (по кутах вантажу встановлюються 4 вертикальних і горизонтальних захисних куточка, після чого обтягують поліпропіленової стрічкою).
2. Від зміни продукції при вертикальному навантаженні (застосовується спеціальна рамка з куточків, яку накладають зверху).
3. Від зминання нижнього ряду гофрокоробів при складуванні до лав (всередині кутів гофрокоробів вставляються захисні картонні кутники).
ПП «Трейд Люкс» продає захисні картонні кутники тільки високої якості та широкого асортименту.