Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Горячий стіл пакувальний

горячий стіл пакувальнийДиспенсер для стрейч-плівки (розмотувач стрейч-плівки) спеціальне обладнання, основне призначення якого обмотка стрейч-плівкою палет.
Використовуючи диспенсер для стрейч-плівки при маленьких обсягах упаковки, процес значно спрощується.
Диспенсер для стрейч-плівки - це пристосування, призначене для обмотки палет вручну. Разом з диспенсерами використовується спеціальний ніж для обрізання стрейч-плівки. Диспенсери для стрейч-плівки можна використовувати при упаковці різних вантажів, покладених на палети.
Існують диспенсери для стрейч-плівок різних конструкцій, це дозволяє споживачеві вибрати максимально відповідний для його потреб розмотувач.
Найпростіший диспенсер складається із загарбників для бобіни плівки, а також з пристрою гальмування для обертання рулону, яке забезпечує натяг плівки при розмотуванні.
U-подібний диспенсер для стрейч-плівки складається з наскрізного, циліндричної форми держателя, зі спеціальними кришками, що виконують роль кріплення та пристрої для гальмування рулону.
М'які ергономічні ручки U-образного диспенсера, забезпечують його зручну перенесення і застосування.
До однієї з різновидів диспенсерів, можна віднести трехпластінчатий диспенсер, що має в своїй конструкції тримач із пластику й обертову ручку.
Трехпластінчатий держатель, на який одягається шпуля, розрахований на діаметр шпулі розміром 38 мм. Конструкція такого диспенсера дозволяє не обмежувати його навіть при великих діаметрах бобіни зі стрейч-плівкою.
Щодо шпулі власники можуть бути як великі, так і невеликі. У разі застосування держателя з невеликою довгою, використовуються два диспенсера, які вставляються в шпулю з двох сторін. При використанні наскрізного держателя, на який рулон одягають цілком, можуть застосовуватися кришки. Завдяки конструкції утримувача, заміна рола з плівкою, не займає багато часу і сил. Всі корпуси диспенсерів для стрейч-плівки виготовляються із сплаву алюмінію або ж із пластмаси. Завдяки наявності в своїй конструкції шарикопідшипників, термін експлуатації диспенсера збільшується в рази.
У більшості випадків диспенсери для стрейч-плівки призначені для робіт з шпулями одного діаметра, але є також універсальні диспенсери, що приймають шпулі різних діаметрів.
Застосовуючи диспенсери при упаковці продукції плівкою, Ви значно прискорить і спростить роботу, що дозволить знизити витрати стрейч-плівки.
Диспенсер для стрейч-плівки є спеціальним апаратом, який призначається для обмотки палет пакувальної стрейч-плівкою. Диспенсер для стрейч-плівки забезпечує можливість перенесення рулону стрейч-плівки, а також його натяг при розмотуванні.
Основним призначенням диспенсера для стрейч-плівки є полегшення упаковки продукції при невиправданому використанні палетопакувальників, наприклад при невеликих обсягах робіт по упаковці.
Застосовуються диспенсери для стрейч-плівки при упаковці плівкою різноманітної продукції, вантажу, які укладаються на палети, призначені для переміщення товарів.
Диспенсер для стрейч-плівки є одним з найбільш примітивних видів пакувального обладнання. Завдяки такій конструкції забезпечується швидкісна упаковка продукції пакувальної стрейч-плівкою. Диспенсер для стрейч - плівки являє собою рукоятку з тримачем, які мають гальмівний пристрій для намотування забезпечують уповільнення процесу упаковки. Диспенсери для стрейч-плівки існують різних видів, але розраховані все під різні розміри шпулі.
Є диспенсери для стрейч-плівки, які забезпечують крутний момент за допомогою підшипників ковзання, незважаючи на те, що такий вид диспенсерів коштує трохи дорожче, тривалість їхнього терміну служби значно довше, ніж у звичайних диспенсерів для стрейч-плівки.