Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Дротяна пряжка

Дротяна пряжка (скоба) - елемент, для кріплення виготовлений із сталевого дроту, використовується як закріплює матеріал для стрічок ПП і ПЕТ, одним з головних відмінностей від скоби металевої є можливість підтягування стрічки після упаковки.
Перевага даного виду упаковки, є у відсутності додаткового інструменту чи обладнання.
З'єднується дротяна пряжка зі стрічкою за допомогою самозатягується замкового з'єднання, завдяки цьому, стрічка затискає сама себе за допомогою дротяної пряжки, що і забезпечує досить високу сполучну міцність.
Щоб виключити ковзання стрічки ПП або ПЕТ на поверхні дротяної скоби передбачені спеціальні виступи у вигляді зубців.Закріплення дротяної пряжкою проводиться вставкою кінців стрічки в дротяну скобу, після чого відбувається натягнення.
Натяг може здійснюватися вручну або ж за допомогою натяжителя, який можна замовити у нас.
Натягувач - інструмент для ручного використання, призначення якого, натяг і закріплення кінців стрічок.
У більшості випадків дротяна пряжка використовується при порівняно невеликих обсягах упаковки, або ж при виникненні потреби підтягнути кінець стрічки.
Дротяна пряжка (скоба) буває різних розмірів, цей параметр визначається типорозміром стрічки.
Дротяна пряжка володіє найкращими якостями міцності, порівняно з скобою металевої, тому є найбільш оптимальним вибором для різного роду застосувань.
Упаковуючи продукцію за допомогою обв'язування поліпропіленової або поліестерової стрічкою, існує необхідність застосування дротяної пряжки, яка з'єднує між собою кінці стрічки. Виходячи з розмірів та типів стрічок, для них підбираються необхідні скоби і пряжки.
Дротяна пряжка (скоба) виготовляються для стрічок від 12, 15, 19 міліметрів.
При транспортуванні і зберіганні упакованої продукції залежно від умов, в яких буде знаходитися вантаж (на складі або на вулиці), необхідно використовувати пряжки дротові (оцинковані або неоцинковані).
Для обв'язування вантажів стрічками застосовується спеціальне ручне механічне комбінований пристрій або ж натяжний пристрій з затискним пристроєм.
Дротяну пряжку, як правило, застосовують для упаковки окремих коробок або для обв'язування продукції на палеті.
Дротяна пряжка (скоба) має такі переваги:
- При транспортуванні та зберіганні вантажу, обв'язують стрічку необхідно підтягувати за допомогою спеціального натяжного пристрою, так як у поліпропіленової стрічки є властивість розтягуватися, через що натяг послаблюється, а розміщений на палеті вантаж перестає бути закріпленим і стійким;
- Дротяна пряжка може багаторазово використовуватися для закріплення;
- Для роботи з дротяної пряжкою потрібно використовувати лише один пристрій - натягувач.
Дротяна пряжка використовується для скріплення кінців поліпропіленової стрічки вантажів середнього і великого розміру. Дротяна пряжка має два типорозміру, а саме 15 і 19 міліметрів.
Дротяна пряжка є кріпильним елементом спеціальної форми, зробленого з металевого дроту, саме форма робить можливим самофіксацію пряжки.
Завдяки пряжці створюється замкове з'єднання, яке затягується саме.
При натягу стрічки, вона сама себе затискає в скобі, що забезпечує високоміцне з'єднання.
Щоб виключити ковзання, пряжка покривається спеціальним покриттям. Також дротяна пряжка може мати спеціальні пухирці, як округлої форми, так і будь-який інший.
Натяг стрічки може бути виконане як ручним способом, так і за допомогою натяжителя.