Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Пакети поліетіленові з замком zip-lock

Пакети "zip-lock"

Поліетиленові пакети з замком zip-lock - це універсальна прозора упаковка з надійною клямкою, яка використовується для запаковування товарів самого різного призначення. Пакувальна продукція цього типу має безліч назв-синонімів: гриппери, пакети струнні, зіп лок.

Процес виготовлення гриппери може відбуватися за двома різними технологіями. У першому варіанті фахівці, озброївшись екструдером, формують оригінальний профіль обох деталей замка прямо на плівці, після чого зварюють пакет необхідних габаритів. Інша технологія передбачає приварювання, попередньо виготовленій, засувки до пакетної заготівлі. Оскільки другий метод включає в себе кілька етапів, його застосовують набагато рідше.

Завдяки тому, що пакети з замком zip-lock абсолютно прозорі, упакована в них продукція додаткової реклами не потребує. Надійна технологія виготовлення забезпечує виробу 100%-ву герметичність. Струнні пакети використовують у багатьох областях - в промисловості, в побуті, в науці й медицині. Їх використовують для фасування насіння, шурупів, збірних деталей, лікарських препаратів, порошкоподібних речовин, ювелірних виробів, документів і багато чого іншого. У об'ємні пакети зіп-лок можна компактно покласти одяг або постільні приналежності. Якщо ж Ви хочете пакувальні пакети купити для чогось особливого, зробіть замовлення на виготовлення індивідуальних гриппери.

Наша компанія «Трейд Люкс» вже не перший рік займається виробництвом і постачанням пакетів з клямкою зіп лок, а тому ми гарантуємо найвищу якість реалізованого товару.

Переваги нашої пакувальної продукції з замком zip-lock:

  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Можливість багаторазового застосування;
  • Ергономічне зручність замку при відкриванні та закриванні;
  • Надійне якість поліетилену.

Ми виробляємо пакети з замком zip-lock з полімеру високого тиску (ПВТ), що гарантує міцність і багаторазове використання виробу. Стандартна товщина пакета - 50 мікрон, проте ми маємо можливість виготовити пакети під замовлення з товщиною 30-100 мкм. Для цього на підприємстві є все необхідне обладнання, призначене для виготовлення поліетиленових пакетів зі струнним замком.

Хочете знайти якісні пакувальні пакети купити які можна було б за оптимально прийнятну ціну? Якщо Ви зараз читаєте цю статтю, значить, Ви прийшли за адресою! Оформити замовлення та з'ясувати будь яку інформацію Ви можете за телефоном, вказаним в контактах.