Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Поліетиленові пакети

Сьогодні складно уявити яке-небудь виробництво, підприємство або мережа торгових центрів без застосування фірмових поліпропіленових пакетів. Крім символіки ТМ, на пакувальних пакетах зазвичай вказують контактну інформацію фірми і її місцезнаходження. Однак замовляють поліетиленові пакети оптом не лише для супермаркетів і магазинів. Широке застосування ці пакувальні вироби знайшли на різних виставках, семінарах, презентаціях та під час проведення рекламних акцій. Такий метод допомагає презентувати компанію в більш вигідному світлі, а роздані присутнім пакети сприяють поширенню її бренду.

Виробництво поліетиленових пакетів сьогодні займає достатньо стійкі позиції на ринку пакувального матеріалу. Практичний і звичайний пакет вносить у наше життя додатковий комфорт і зручність. Кожен день тисячі магазинів і безліч інших підприємств закуповують для пакування продукції поліетиленові пакети оптом. Інформація або фірмовий логотип, надрукований на пакеті, перетворює звичайний побутовий атрибут в рекламний інструмент. Рідкісна компанія упустить з уваги такий ефективний і незначними метод просування товарів або послуг. Якщо порівнювати пакети з типографськими виданнями, то перші значно виграють по терміну експлуатації. При цьому кожне використання виробу за призначенням працює на імідж тієї фірми, чия торгова марка розміщена на пакеті.

Виробництво поліетиленових пакетів - це один з напрямків діяльності нашого підприємства. Ми забезпечуємо безліч організацій різних фасувальне та пакувальним матеріалом. Всі процеси виготовлення поліетиленової продукції проходять на сучасному високоточному обладнанні, а експлуатаційні характеристики наших пакетів відповідають встановленим стандартам якості. Ми виробляємо пакети всіх видів, будь-яких розмірів, форм і кольорів. Завдяки спеціальному обладнанню ми маємо можливість нанести на плівку одно-та двосторонній друк фірмових логотипів і зображень. Швидкі терміни виконання замовлення, висока якість і надійність готового виробу - це незмінні складові нашої роботи.

Якщо Ви бажаєте замовити поліетиленові пакети оптом або ж задати питання, просимо зв'язатися з нами за контактним телефоном.