Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Пакети поліпропіленові з клапаном та клейкою стрічкою

Пакети поліпропіленові з клейкою стрічкою

Пакети поліпропіленові являють собою красиву і надійну упаковку, яка користується великим попитом серед різних верств населення. Пакетна продукція може випускатися:

  • зі спеціальними клапанами;
  • зі спеціальними клапанами і клейовою стрічкою;
  • без клапана.

Поліпропіленові пакети з клапаном відрізняються міцністю, надійністю і підвищеною стійкістю до різних механічних пошкоджень. Застосовують їх, в основному, для упаковки негабаритних товарів: журналів, сипучих продуктів та багато чого іншого. Їх призначення - захищати упакований виріб від проникнення вологи, бруду і пилу.

Поліпропіленові пакети з клапаном і клейовою стрічкою стали популярними за рахунок зручності при використанні. Практичне і надійне застібання цих пакетів забезпечується клапаном, забезпеченим самоклеїться стрічкою. Клейова стрічка значно прискорює процес закриття упаковки і збільшує багаторазовість використання виробу. Такий метод запаковування дуже цінується тоді, коли продукція вимагає більш надійного захисту, наприклад, при упаковці компакт-дисків, трикотажних виробів або сувенірів.

Пакети поліпропіленові без клапана використовуються для внутрішньої упаковки товару. Цей різновид пакетів зазвичай йде з посиленим швом, що надає додаткову міцність. У звичайні пакети упаковують макарони, крупи, заморожені напівфабрикати та інші харчові продукти.

Компанія «Трейд Люкс» виробляє і постачає на ринок України всілякі пакувальні матеріали будь-яких типів і розмірів. За рахунок застосування екологічно чистої сировини, наша продукція ідеально підходить не лише для запаковування промислових товарів, але і для продуктів харчування. Пакети поліпропіленові ми виготовляємо на сучасному високотехнічному обладнанні. Весь цикл виробництва знаходиться під постійним контролем кваліфікованих спеціалістів.

Якщо Ви перебуваєте в пошуку підприємства, яке оперативно виготовить для Вашого підприємства якісні поліпропіленові пакети з клапаном і з мінімальними витратами, чому б Вам не скористатися нашою послугою? На все, що виробляються і поставляються компанією «Трейд Люкс», пакувальні матеріалу є необхідні сертифікати та ліцензії. Для оптових закупників ми раді запропонувати найвигідніші умови співпраці. Якщо у Вас виникнуть запитання щодо поліпропіленових пакетів, просимо Вас звернутися до наших менеджерів за контактними номерами телефонів.