Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Пакети поліетіленові Майка

Поліетиленові пакети "Майка"

Найпоширенішим видом упаковки є пакети майка - стандартні поліетиленові пакети з ручками. Практично в кожному магазині є власні фірмові пакети, призначені для пакування, придбаної покупцями, продукції. В залежності від ваги і розмірів товару, що відпускають, супермаркети і торгові центри можуть запропонувати пакувальні пакети "майка" з відповідними параметрами. Деякі магазини в цілях реклами на замовлення виготовляють пакети майка з логотипом фірми.

Пакети цього типу виробляються з поліетилену низького тиску (ПНД). Добре всім відомі, "шарудливі" пакети з ручками з боків мають відносно малу товщину плівки - від 7 мкм. Незважаючи на це, вони мають відмінну міцністю, довговічністю, стійкістю до розтягування і, при дбайливому ставленні, гарантують багаторазовість використання. Таким чином, практичні і надійні пакети майка завоювали свою популярність аж ніяк не випадково. Звичайно, в більшості випадків, фірмовий логотип на такій упаковці не особливо вражає, але доступна вартість і часте «мелькання» на вулиці робить упаковку ПНД "майка" досить ефективним методом реклами. Саме тому оптові замовлення на пакети майка надходять, в основному, від власників мереж магазинів і супермаркетів.

ПП «Трейд Люкс» вже кілька років спеціалізується на виробництві і постачаннях пакувальних пакетів "майка" по всій території України. За минулий час ми придбали найцінніше в будь-якій сфері діяльності - досвід. Сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що, реалізована нами, продукція повністю задовольняє запити наших споживачів і сприяє просуванню їх торгової марки.

Безперечною перевагою нашої компанії є наявність сучасного друкарського обладнання, за рахунок якого ми виробляємо високоякісні пакети майка з логотипом. Підприємство «Трейд Люкс» пропонує Вам великий асортимент різних по міцності і габаритам пакетів. Їх зовнішнє оформлення може бути прозорим, однотонним, а також прикрашене малюнком або фірмовим логотипом. В залежності від потреб наших клієнтів, ми розподілили пакети на, різні за обсягом, упаковки, які можуть вміщати в себе від 50 до 200 штук. Варто відзначити, що для оптових замовників і постійних клієнтів ми передбачаємо вигідні умови співпраці.