Русский язык Українська мова English
тел.: (044)232-76-20
моб.: (067)641-57-77
E-mail: tradelux@ukr.net

Пакети поліетіленові Банан

Поліетиленові пакети "Банан"

Пакет-банан відрізняється від всіх інших різновидів пакувальних пакетів більш естетичним і презентабельним зовнішнім виглядом. Секрет «благородства» криється в правильній формі виробу, яка практично не спотворює, нанесений на плівку, фірмовий малюнок, а також в можливості нанесення складною, повнокольорового друку. Крім того, донна складка і зручне розташування ручок істотно підвищують експлуатаційні характеристики упаковки.

Виробляється пакет «банан» з термопластичного полімеру низького і високого тиску (ПНД і ПВД). Технологія отримання шурхотить пакетів (з ПНД) не передбачає додаткового зміцнення ручки і наявності донної складки. Головними перевагами таких пакетів є низька ціна і висока міцність. Застосовуються «банани» найчастіше в якості рекламної упаковки для одягу, взуття, книг і т.д.

Пакет-банан з ПВД володіє хорошою щільністю, ідеально гладкою поверхнею і бездоганним стильним дизайном. Надрукований малюнок на таких пакетах виглядає особливо ефектно. За рахунок донної складки збільшується обсяг, а укріплені ручки підвищують міцнісні і вантажопідйомні властивості. Пакети з ПВД з успіхом використовуються і в рекламних цілях, для запаковування невеликий продукції, і в повсякденному житті.

Також здійснюється продаж поліетиленових пакетів "банан" з ПСД - поліетилену середнього тиску. В результаті меланжу ПВД і ПНД виходить щільний пакет з оригінальним дизайном, хорошою вантажопідйомністю та зовсім невеликим шурхотом. За бажанням замовника, виріб може оснащуватися укріпленої ручкою і складкою на дні. Якісні характеристики ПСД можна поставити на одну лінію з ПВД.

Ручка поліетиленових пакетів-бананів може мати найрізноманітнішу форму. Посилення ручки може бути вироблено за рахунок підкоміра, або за рахунок приварювання більш щільного поліпропілену. Для збільшення місткості пакети постачають нижній або бічними закладками.

Виробництво і продаж поліетиленових пакетів для ПП «Трейд Люкс» - це одна з найголовніших спеціалізацій. Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів пакетів типу «банан»:

  • з звичайними ручками без посилення;
  • з укріпленими ручками з підворіть;
  • з укріпленими ручками «рейтер» (методом гарячої зварювання).

Якщо Вас цікавить оптовий продаж поліетиленових пакетів, компанія «Трейд Люкс» пропонує Вам співпрацю на самих вигідних умовах. Наша якісна продукція відрізняється підвищеним ергономічним зручністю, хорошою міцністю і вантажопідйомністю, а також тривалим терміном експлуатації. У нас Ви можете замовити виготовлення стильного і практичного пакетної продукції "банан" за оптимальними цінами.

Вам потрібна гарна й ефективна реклама, зображена на пакетах високої якості? Телефонуйте і менеджери компанії «Трейд Люкс» нададуть відповіді що до заказу пакетів "Банан"!